۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 6864
  • ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۳۶
  • 137 بازدید
  • ارسال توسط :

دود تجاوز به یمن به چشم عربستان خواهد رفت

تهران – ابتکار ورامین: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی گفت: عربستان باید دست از دخالت نظامی و خشونت علیه یمن بردارد زیرا دود تجاوز به یمن عاقبت به چشم خود عربستان خواهد رفت. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سیدحسین نقوی حسینی گفت: عربستان سعودی که از […]

تهران – ابتکار ورامین: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی گفت: عربستان باید دست از دخالت نظامی و خشونت علیه یمن بردارد زیرا دود تجاوز به یمن عاقبت به چشم خود عربستان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سیدحسین نقوی حسینی گفت: عربستان سعودی که از توسعه و ترویج بیداری اسلامی بسیار نگران است از این که ملت یمن در حال یک انقلاب آزادیبخش بوده و تلاش می کنند حکومت مردم سالاری را برپا کنند به وحشت افتاده است.

وی گفت: هراس عربستان از این است که اگر حکومت مردمی در یمن مستقر شود ، ستون های حکومت قبیله ای و موروثی او نیز به خطر افتد از این جهت توانسته اربابان آمریکایی و صهیونیستی خود را نیز در این امر همراه کند و با تجاوز نظامی به یک کشور مستقل جلوی یک انقلاب مردمی را بگیرد.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عربستان در حمله نظامی به یمن با یک انقلاب مردمی طرف است از این رو تلاش می کند با فرافکنی و تهمت وارد کردن به ایران مبنی بر مداخله در امور یمن، شکست ها و ناکامی های خود را توجیه کند.

نقوی تصریح کرد: توصیه ما به عربستان و کشورهای منطقه این است که آرامش خود را حفظ کرده و دست از خشونت علیه یمن و دخالت نظامی به این کشور بردارند و اجازه دهند که مردم سرنوشت خود را تعیین کنند.

وی تأکید کرد:هر نوع دخالت نظامی عربستان در امور یمن اوضاع این کشور را بدتر کرده و دود این آتش در آخر به چشم خود عربستان می رود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی افزود: از مجامع بین المللی نظیر شورای امنیت و سازمان ملل متحد انتظار می رود در مقابل تجاوز آشکار نظامی یک کشور به کشوری مستقل عکس العمل نشان دهد زیرا حمله عربستان به یمن تجاوز آشکار و بر خلاف منشور سازمان ملل است و سازمان های بین المللی نیز باید در این رابطه عکس العمل مناسب انجام دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*