۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7755
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۰۲
  • 112 بازدید
  • ارسال توسط :

دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی در کمیته امداد شهرستان قرچک

قرچک – ابتکار ورامین: دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک برای مددجویان تحت پوشش برگزار گردید. به گزار ش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- در راستای آشنایی مددجویان کمیته امداد شهرستان قرچک با آموزش های امداد و نجات و اطفاء حریق کارگاه های آموزشی به مناسبت […]

قرچک – ابتکار ورامین: دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک برای مددجویان تحت پوشش برگزار گردید.

به گزار ش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- در راستای آشنایی مددجویان کمیته امداد شهرستان قرچک با آموزش های امداد و نجات و اطفاء حریق کارگاه های آموزشی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ و آغاز هفته هلال احمر با حضور ۵۰ نفر به دو صورت تئوری و عملی در کمیته امداد و آتش نشانی باقرآباد شهرستان قرچک برگزار گردید.

هدف اصلی از برگزاری دوره آموزشی ،ایجادآمادگی هرچه بیشتراعضا و نیز حفظ و صیانت از نیروی انسانی و تجهیزات در هنگام وقوع آتش سوزی می باشد.

در این دوره ، موارد متعددی آموزش داده شد که از آن میان می توان به قوانین عمومی خاموش کردن آتش ها ، یادگیری تکنیک در اطفاء حریق ، آشنایی با نحوه عمل خاموش کننده ها و نیز آموزش استفاده از کپسول اشاره کرد.

IMG_6979- gh

سطح کیفی و کمی دوره بسیار عالی بوده و اعضای تحت حمایت کمیته امداد شهرستان قرچک دانش تئوریک خود را به شکل مهارت در اطفاء حریق در دنیای واقعی به اجرا گذشتند.

حسین فتح آبادی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستانقرچک گفت: این کارگاه های آموزشی همزمان با نخستین روز از هفته هلال احمر آغاز شد،دارای سرفصل هایی مانند اطفاء حریق،آموزش امداد و نجات کمکهای اولیه،کار با دستگاه فشار سنج،آشنایی با حوادث قبل،حین و بعد ازحادثه،توزیع CD بهترزیستن و برشورهایی که مشتمل بر نکات پایه امدادی،کمکهای اولیه و… بود.IMG_6979

وی در پایان بیان کرد:مددجویان شرکت‌کننده طی پنج روزآموزش‌های لازم را در دو بخش تئوری و عملی فرا می‌گیرند و در پایان دانستنی‌های خود را به‌ صورت یک مانور به‌ نمایش می‌گذارند.

گفتنی است، بعد از گرفتن آزمون به کسانی که نمره قبولی دریافت کنند گواهی صادر می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*