۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 7300
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۳
  • 147 بازدید
  • ارسال توسط :

دولتمردان سعودی از سرنوشت صدام عبرت بگیرند

پاکدشت – ابتکار ورامین: نماینده مردم پاکدشت در مجلس با انتقاد از حمله عربستان به یمن، گفت: دولتمردان سعودی از سرنوشت صدام عبرت بگیرند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – فرهاد بشیری در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی مجلس، گفت: این روزها اقدامات دولت سعودی در یمن یادآور حرکات زشت دیکتاتور […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: نماینده مردم پاکدشت در مجلس با انتقاد از حمله عربستان به یمن، گفت: دولتمردان سعودی از سرنوشت صدام عبرت بگیرند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – فرهاد بشیری در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی مجلس، گفت: این روزها اقدامات دولت سعودی در یمن یادآور حرکات زشت دیکتاتور عراق است که جان ارزشمند بسیاری از جوانان را گرفت و دیدیم که در نهایت خودش هم با آن وضعیت اعدام شد.

وی ادامه داد: دولتمردان سعودی از آن خاطرات عبرت بگیرند، به هر حال کشتار مردم روزی مورد مواخذه قرار خواهد گرفت.

این عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به وضعیت فرهنگیان نیز اشاره کرد و افزود: تبعیض بین فرهنگیان شدیدا مورد اعتراض است. ما در کمیسیون آموزش سفری استانی داشتیم و با تعدادی از فرهنگیان جلسه داشتیم. آنها به شدت گله‌مند هستند و انتظار می‌رود مسئولین وزارتخانه با جدیت این مساله را پیگیری کنند. دولت هم آمادگی خود را اعلام کرده است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیمه تکمیلی بیمه طلایی و مزایای فرهنگیان از مسائلی است که باید هر چه سریعتر مورد بررسی قرار گیرد.

بشیری از صداوسیما خواست نسبت به انعکاس مشکلات فرهنگیان نیز با دقت و نظارت بیشتری عمل کند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در پایان بر لزوم توجه به حقوق کارگران و بیمه فرش‌بافان نیز تاکید کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*