۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 52163
  • ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
دولت سیزدهم معیشت مردم را در اولویت خود قرار دهد
دولت سیزدهم معیشت مردم را در اولویت خود قرار دهد

دولت سیزدهم معیشت مردم را در اولویت خود قرار دهد

دولت سیزدهم معیشت مردم را در اولویت خود قرار دهد و این مهم جز با رونق تولید میسر نمی‌شود.

پاکدشت  – آبرومند: امام جمعه شریف‌آباد پاکدشت گفت: دولت سیزدهم معیشت مردم را در اولویت خود قرار دهد و این مهم جز با رونق تولید میسر نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام قاسم خداپرست در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شریف‌آباد پاکدشت گفت: توقع مردم در رفع مشکلات اقتصادی و معیشت مناسب به حق است و از این رو دولت سیزدهم باید با رونق تولید، افزایش ارزش پول ملی، کاهش نرخ تورم و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، معیشت مردم را اولویت خود قرار دهند.

 

وی با اشاره به تلاش آیت الله رئیسی در دستگاه قضا در مبارزه با فساد گفت: باید با اصل ایجاد فساد در جامعه مبارزه شود و اگر فسادی وجود نداشته باشد، دیگر نیازی به محاکمه مفسد وجود ندارد.

 

خطیب جمعه شریف آباد پاکدشت با تقدیر از تلاش‌های دولت یازدهم و دوازدهم گفت: کارهای بسیار و اقدامات مناسبی از سوی دولت یازدهم و دوازدهم برای پیشرفت کشور صورت گرفت و بی شک تحریم‌های دشمنان، بزرگترین مانع برای پیشرفت و اجرای طرح‌های دولت بود و لازم است تا از تلاش دولتمردان تقدیر کرد.

 

وی با اشاره به روز خانواده و لزوم توجه به تحکیم بنیاد خانواده گفت: از نظر اسلام، بنایی مستحکم‌تر از خانواده وجود ندارد و اگر مشکلی در جامعه ایجاد می‌شود، به دلیل تربیت ناصحیح در داخل خانواده است.

 

خداپرست تصریح کرد: اختلاس، دزدی، فساد و دیگر مشکلات امروز جامعه، نتیجه تربیت ناصحیح فرد در خانواده است و باعث می‌شود که وقتی او، مسوولیتی را بر عهده گرفت، به چنین فسادهایی دست زند.

 

وی با اشاره به تلاش دشمن در برهم زدن بنیاد خانواده گفت: دشمنان اسلام در هر مواجهه سخت با ایران اسلامی، با شکست روبرو شد و از این رو تلاش دارد تا با جنگ نرم، خانواده را از بین برده و به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

 

امام جمعه شریف‌آباد از فضای مجازی به عنوان بستری برای برهم زدن کیان خانواده یاد کرد و افزود: امروز در فضای مجازی به موضوعات جنسی، شهوت پرستی، شیطان پرستی، ترغیب به خودکشی و اشاعه عرفان‌های کاذب و نوظهور پرداخته می‌شود و باید به درستی با آن مقابله کرد.

 

وی با اشاره به این که نمی‌توان به طور کامل با فضای مجازی خداحافظی کرد افزود: امروز فضای مجازی، به محیطی حقیقی تبدیل شده و برخی از افراد از جمله ورزشکاران و هنرپیشه‌ها که الگوی جوانان هستند، بدون مشکل، تصاویر شخصی خود را در این فضا به اشتراک می‌گذارند و این فضا را به محیطی ناامن برای جوانان تبدیل می‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*