۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 4630
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۳
  • 75 بازدید
  • ارسال توسط :

دومین همایش مهندسی ژنتیک در دانشگاه پبام نور پاکدشت برگزار می شود

پاکدشت-ابتکارآنلاین:مسئول روابط عمومی انجمن علمی زیست شناسی دانشگاه پیام نور پاکدشت ، از برگزاری دومین همایش مهندسی ژنتیک در این دانشگاه خبر داد. زهرا امیری فر، مسئول روابط عمومی انجمن علمی زیست شناسی دانشگاه پیام نور پاکدشت،  از برگزاری دومین همایش مهندسی ژنتیک، به همّت انجمن علمی زیست شناسی این دانشگاه خبر داد. امیری فر […]

پاکدشت-ابتکارآنلاین:مسئول روابط عمومی انجمن علمی زیست شناسی دانشگاه پیام نور پاکدشت ، از برگزاری دومین همایش مهندسی ژنتیک در این دانشگاه خبر داد.

زهرا امیری فر، مسئول روابط عمومی انجمن علمی زیست شناسی دانشگاه پیام نور پاکدشت،  از برگزاری دومین همایش مهندسی ژنتیک، به همّت انجمن علمی زیست شناسی این دانشگاه خبر داد.

امیری فر گفت: در این همایش، استخراج DNA از سلول های پروکاریوت و یوکاریوت با استفاده از مهندسی ژنتیک مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: استاد دکتر علی اکبر زاده، مدرس دانشگاه شهید بهشتی به عنوان سخنران اصلی، صبح فردا در این همایش به سخنرانی خواهد پرداخت و در ادامۀ این نشست به سؤالات دانشجویان در حوزۀ مهندسی ژنتیک پاسخ خواهد گفت.

امیری فر خاطر نشان کرد: دومین همایش مهندسی ژنتیک، صبح فردا از ساعت نه و سی دقیقه صبح در سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور پاکدشت، واقع در طبقۀ همفک ساختمان آموزشی شماره دو این دانشگاه، با حضور جمعی از اساتید، کارشناسان، دانشجویان، محققان و پژوهشگران حوزۀ ژنتیک برگزار خواهد شد.

گفتنی است انجمن علمی زیست شناسی دانشگاه پیام نور شهرستان پاکدشت، یکی از شش انجمن علمی است که از بدو تأسیس این دانشگاه توسط دانشجویان و با مشاکرت کارشناسی های علمی و دفتر فرهنگ این دانشگاه تشکیل شده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*