۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4459
  • ۰۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۸
  • 51 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار با محمد خالقی چهره طلایی مسابقات پاراآسیایی اینچئون

قرچک-ابتکارآنلاین: پس از بازگشت محمد خالقی با مدال طلای مسابقات پاراآسیایی اینچئون کره جنوبی به شهرستان قرچک، رئیس و پرسنل اداره ورزش و جوانان به همراه نایب مرادی عضو شورای شهر قرچک با وی دیدار کردند. در این دیدار بشیر عزیزی با اشاره به اینکه این قهرمانان باعث افتخار همه مردم هستند، گفت: این قهرمانان […]

قرچک-ابتکارآنلاین:

پس از بازگشت محمد خالقی با مدال طلای مسابقات پاراآسیایی اینچئون کره جنوبی به شهرستان قرچک، رئیس و پرسنل اداره ورزش و جوانان به همراه نایب مرادی عضو شورای شهر قرچک با وی دیدار کردند.
در این دیدار بشیر عزیزی با اشاره به اینکه این قهرمانان باعث افتخار همه مردم هستند، گفت: این قهرمانان سفیران فرهنگی ما در مسابقات آسیایی و جهانی هستند و جا دارد از آنها قدردانی شود.
سرپرست اداره ورزش و جوانان قرچک افزود: محمد خالقی عضو تیم ملی والیبال نشسته ایران از با اخلاق ترین ورزشکاران شهرستان قرچک است و افتخارات زیادی برای شهرستان کسب کرده است.
در ادامه نیز محمد خالقی در رابطه با فینال مسابقات گفت: تیم والیبال نشسته ایران در دیدار نهایی تیم چین را شکست داد و با اقتدار از عنوان قهرمانی دوره قبل خود دفاع کرد و طلا گرفت.
وی ادامه داد: تیم ایران در گیم نخست به راحتی تیم چین را شکست داد و در گیم دوم بازیکنان تیم والیبال نشسته چین چند امتیاز از تیم ایران پیش افتادند در این ست تماشایی بازیکنان دو تیم تا امتیاز ۱۸ شانه به شانه هم پیش می رفتند که در ادامه بازیکنان تیم ایران از تجربه خود استفاده کرده و نتیجه این ست را در پایان از آن خود کردند.

عضو تیم ملی والیبال نشسته ایران افزود: در گیم سوم بازهم چینی ها از ما پیش افتادند، اما در ادامه بازیکنان تیم ایران به سرعت به آنها رسیدند و در ادامه و در امتیاز ۱۰ بازهم چینی ها از ایران سه امتیاز جلو افتادند، ولی این نتیجه زیاد دوام نیاورد و در پایان این والیبالیست های ایران بودند که نتیجه این گیم را با امتیاز نزدیک ۲۹ بر ۲۷ به سود خود تمام کردند و قهرمان شدند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*