۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 54453
  • ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار رئیس بهزیستی با شهردار پاکدشت
دیدار رئیس بهزیستی با شهردار پاکدشت

دیدار رئیس بهزیستی با شهردار پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: در راستای ارتقاء همکاری های بین بخشی و کیفی تر شدن خدمات شهری به جامعه هدف بهزیستی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان با شهردار پاکدشت، تشکیل جلسه داد.   به گزارش خبرنگار ما – محمود برزگر به همراه معاونین، با حمیدرضا شیخ ویسی شهردار پاکدشت و معاون فرهنگی وی دیدار و گفتگو کرد. […]

پاکدشت – آبرومند: در راستای ارتقاء همکاری های بین بخشی و کیفی تر شدن خدمات شهری به جامعه هدف بهزیستی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان با شهردار پاکدشت، تشکیل جلسه داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – محمود برزگر به همراه معاونین، با حمیدرضا شیخ ویسی شهردار پاکدشت و معاون فرهنگی وی دیدار و گفتگو کرد.

 

برزگر در این جلسه از حمایت های همه جانبه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهرستان با بهزیستی تقدیر و تشکر نمود و خواستار ادامه همکاری این مجموعه با خانواده بهزیستی شد.

 

در ادامه نیز در رابطه با مناسب سازی اماکن و معابر عمومی شهر، رفع معضل حضور کودکان کار، مساعدت مادی و معنوی به خانواده های بهزیستی خصوصا معلولین، همکاری جهت اشتغال مددجویان و معلولین تحصیلکرده، همکاری در اجرای کلاسهای آموزشی و مشاوره در حوزه خانواده و ازدواج بحث و تبادل نظر شد.

 

در این جلسه شهردار پاکدشت اظهار داشت: خدمت در سازمان بهزیستی کار بسیار ارزشمندی است و کارکنان بهزیستی می بایست قدر خدمت به مددجویان را بدانند و به شغل خود افتخار کنند.

وی با بیان اینکه خدمت در بهزیستی جزء اعمال باقیات و صالحات برای افراد می باشد، گفت: خدمت به مددجویی که کسی به جز خدا را ندارد افتخار بزرگی است.

 

در ادامه این جلسه مشکلات موجود جامعه هدف بهزیستی در حیطه وظایف شهرداری بیان شد و شهردار پاکدشت نیز قول مناسب سازی جهت پله برقی و آسانسور های سطح شهر و پارک معلم جهت رفع این مشکلات قول مساعدت و همکاری لازم را داد.

 

همچنین در این نشست مقرر گردید کلیه موارد مطرح شده طی مکاتبه ای به شهرداری ارسال تا در دستور کار قرار گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*