۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 3681
  • ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۳
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار رئیس جدید اداره ارشاد با امام جمعه شهرستان ورامین

ورامین- خبرنگار ابتکارآنلاین: حمید رضا آرمان مهر رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در اولین بازدید خود به دیدار نماینده ولی وفقیه و امام جمعه شهرستان ورامین رفت. حمید آرمان مهر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین به همراه پرسنل در اولین بازدید خود بعد از دریافت حکم ریاست به دیدار […]

ورامین- خبرنگار ابتکارآنلاین: حمید رضا آرمان مهر رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در اولین بازدید خود به دیدار نماینده ولی وفقیه و امام جمعه شهرستان ورامین رفت.

حمید آرمان مهر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین به همراه پرسنل در اولین بازدید خود بعد از دریافت حکم ریاست به دیدار حضرت آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهیر شهرستان ورامین رفتند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در این دیدار که در یک فضای صمیمی و معنوی در بیت امام جمعه شهرستان انجام شد، گزارشی کوتاه از شروع به کار و برنامه های پیش بینی شده توسط خود را بیان کرد.

آرمان مهر در ادامه گفت: با توجه به نوع معماری و فضاهای ایجاد شده توسط هنرمندان در مساجد از سالیان گذشته تا حال، یکی از اهداف و برنامه های بنده در شهرستان، استفاده از مساجد بعنوان یکی از نماد های فرهنگی و مذهبی با دارا بودن ساختار زیبایی شناختی در فضای شهرستان است و پرداختن به این مقوله میسر نخواهد بود مگر با ارج نهادن به جایگاه والای کانون های فرهنگی هنری مساجد با استفاده از افراد تحصیلکرده و متعهد در کانون ها .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*