۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 7115
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۷
  • 141 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار صمیمانه فرماندار شهرستان دماوند با هیئت‌امنای محلات مرکزی شهر دماوند برگزار شد

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند با هیئت‌امنای محلات مرکزی شهر دماوند دیدار کرد به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – شب گذشته و همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س) فرماندار شهرستان دماوند با حضور در مسجد امام سجاد (ع) شهر روح‌افزا ضمن دیدار با هیئت‌امنای محلات مرکزی دماوند از […]

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند با هیئت‌امنای محلات مرکزی شهر دماوند دیدار کرد

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – شب گذشته و همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س) فرماندار شهرستان دماوند با حضور در مسجد امام سجاد (ع) شهر روح‌افزا ضمن دیدار با هیئت‌امنای محلات مرکزی دماوند از دغدغه‌های ایشان پیرامون مسائل و مشکلات شهر دماوند مطلع شد

فرماندار شهرستان دماوند در سخنانی ضمن تبریک ایام گفت: ارتباط ایجادشده بین مجموعه هیئت‌امنای محلات و مسئولین یک ارتباط خوب و منطقی است که به‌دوراز هرگونه اختلاف می‌تواند به بهبود وضعیت شهرها و روستاها منجر شود.

ناصر محمودی فرد با اشاره به ظرفیت‌های مختلف شهر دماوند و شهرستان به لحاظ موقعیت جغرافیایی، اقلیمی و گردشگری اظهار داشت: شهرستان دماوند با توجه به این موقعیت ممتاز تاکنون مورد بی‌مهری قرار داشته و از اعتبارات بسیار محدودی برخوردار بود.

وی یکی از دلایل این بی‌توجهی را عدم ارتباط مردم با مسئولان دانست و افزود: در دولت تدبیر و امید نگاه، نگاه توسعه‌ای است و با توجه به محدودیت اعتبارات دولتی سعی شده تا از همه توان در جهت جذب اعتبارات به‌منظور عمران و آبادانی شهرها و روستاها استفاده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند تصریح کرد: در سال ۱۳۹۲ تنها ۴۰درصد اعتبارات پیش‌بینی‌شده جذب شد که این رقم در سال ۱۳۹۳ در بعضی پروژه ها به ۱۰۰ درصد افزایش یافت و امروز شاهد آن هستیم که پروژه‌های عمرانی خوبی به‌خصوص در امور زیربنایی و روستاها در حال انجام است.

فرماندار شهرستان دماوند ظرفیت شوراها و هیئت‌امنای محلات را بستری مهم برای همفکری و تعامل مردم با مسئولان عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: این مجموعه از بطن مردم آمده و دغدغه‌های مردمی را بازگو می‌نماید و با استفاده از این ظرفیت ارزشمند مشکلات را شناسایی و در جهت رفع آن‌ها برآییم.

وی در ادامه به کارهای صورت گرفته در حوزه مدیریت شهری دماوند به‌منظور رفاه شهروندان اشاره کرد و افزود: شهرداری دماوند با تعاملات خوبی که با فرمانداری داشته در موضوع عمرانی و همچنین در بخش توسعه زیرساخت‌های گردشگری گام‌های مؤثری برداشته که چند مورد آن افتتاح و دیگر موارد در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

محمودی فرد از ساخت‌وسازهای غیرمجاز به‌عنوان یک معظل در سطح شهرستان یادکرد و بیان داشت: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته در سال۱۳۹۳ و توفیقات حاصل‌شده اما با وضعیت آرمانی فاصله‌داریم و تلاش می‌کنیم با مشارکت همه دستگاه‌ها این موضوع به‌خوبی مدیریت شود تا بتوانیم از منابع طبیعی، محیط‌زیست و منابع آبی حفاظت نماییم.

فرماندار شهرستان دماوند در ادامه به موضوعات مطرح‌شده همچون نوسانات برق دماوند و قطعی آب اشاره کرد و تصریح کرد: باوجود مشکلات اعتباری که اداره برق دماوند داشت اما تلاش شد از همه ظرفیت خود برای تعمیر و تجهیز دستگاه‌ها استفاده شود و مشکل مردم را قدری کاهش دهد.

وی اظهار داشت:همچنین درزمینهٔ قطع آب ، قرار است در سال جاری اعتبارات ویژه‌ای درزمینهٔ نصب ژنراتورهای غیر برق بر روی چاه‌های مرکزی دماوند این مشکل نیز برطرف شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند شهرستان دماوند را دارای بالاترین ویژگی‌های گردشگری معرفی کرد و افزود: برای به حرکت درآوردن چرخ‌های اقتصادی منطقه باید از این ویژگی به‌صورت مطلوب استفاده کرد و اگر این موضوع توسط مردم و جوانان مستعد منطقه بارور شود دیگر خبری از مشکلات اقتصادی، بی‌کاری و غیره در شهرستان نخواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*