۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » ملارد
  • شناسه : 64256
  • ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار فرماندار و امام جمعه ملارد با ۲ خانواده ۶ فرزندی
دیدار فرماندار و امام جمعه ملارد با ۲ خانواده ۶ فرزندی

دیدار فرماندار و امام جمعه ملارد با ۲ خانواده ۶ فرزندی

ملارد – آبرومند: فرماندار و امام جمعه ملارد با حضور در منزل ۲ خانواده ۶ فرزندی ملاردی ضمن بررسی وضعیت این خانواده، قول پیگیری و رسیدگی به مشکلات آنان دادند. به گزارش خبرنگار آبرومند – جابر کریمی و حجت الاسلام خوبانی عصر امروز بمنظور بررسی مشکلات ۲ خانواده ۶ فرزندی با حضور در منزل آنان […]

ملارد – آبرومند: فرماندار و امام جمعه ملارد با حضور در منزل ۲ خانواده ۶ فرزندی ملاردی ضمن بررسی وضعیت این خانواده، قول پیگیری و رسیدگی به مشکلات آنان دادند.

به گزارش خبرنگار آبرومند – جابر کریمی و حجت الاسلام خوبانی عصر امروز بمنظور بررسی مشکلات ۲ خانواده ۶ فرزندی با حضور در منزل آنان از نزدیک در جریان نیازهای پیش روی این خانواده ها قرار گرفتند.

فرماندار و امام جمعه ملارد در این دیدار ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی پدر و مادر این فرزندان برای رفع مشکلات این خانواده ها قول مساعدت و پیگیری دادند.

گفتنی است، دولت در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، از خانواده‌ها ی چند فرزندی با پرداخت تسهیلات و برخی مشوق‌ها از جمله کمک برای تأمین مسکن حمایت لازم را انجام داده و  این مهم در دستورکار مجموعه فرمانداری قراردارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*