۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 636
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹
  • 137 بازدید
  • ارسال توسط :

دیدار فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان قرچک با فرماندار

قرچک – رامین نیوز:. فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی قرچک با علی صادقی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سرهنگ احمد احمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قرچک به همراه معاونان خود با علی صادقی فرماندار دیدار و گفتگو کردند. فرماندار شهرستان قرچک در این دیدار به خدمات ارزشمند نیروی انتظامی […]

قرچک – رامین نیوز:. فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی قرچک با علی صادقی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سرهنگ احمد احمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قرچک به همراه معاونان خود با علی صادقی فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان قرچک در این دیدار به خدمات ارزشمند نیروی انتظامی در کشور اشاره داشت و از تمام سبزپوشان که از جان خود می گذرند تا امنیت را به مردم هدیه دهند تقدیر کرد.

علی صادقی افزود: نیروی انتظامی محافظ مردم و کشور در بحث امنیت است و خداوند را شاکریم که توانسته رضایت مردم را به دست بیاورد اما هیچ مسئولی نباید لحظه ای دست از تلاش بردارد و بایستی سعی کند خدمتگزار شایسته ای باشد.

وی با اشاره به تازه تأسیس بودن شهرستان قرچک و نیاز به استقرار ادارات و تجهیزات لازم افزود: نیروی انتظامی یک نیروی توانمند و مقتدر در کشور است و از ملزومات هر منطقه ای محسوب می شود امید است سال آینده اعتبارات لازم برای تجهیز این نیرو در شهرستان قرچک اختصاص یابد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با قدردانی از تلاشهای فرمانده نیروی انتظامی و همکاران وی در این منطقه گفت: امنیت این شهرستان بر اساس تدبیر و اندیشه شما شکل می گیرد و ما نیز به عنوان یک سرباز در کنار شما هستیم و تلاش خواهیم کرد تا مشکلات به حداقل برسد.

وی از نیروی انتظامی خواست تا همیشه برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در حالت آماده باش باشد.

فرمانده نیروی انتظامی نیز در این نشست از توجه فرماندار به مباحث انتظامی و امنیتی سطح شهرستان تقدیر کرد و برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم اعلام آمادگی نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*