۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 618
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۴
  • 172 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت، مسئول کانون بسیج ورزشکاران شد

پاکدشت- رامین نیوز: به منظور ایجاد تبادلات ورزشی و به منظور  استفاده از ظرفیت های متقابل ، طی حکمی از سوی فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ،کامران پازوکی رئیس اداره ورزش و جوانان به سمت مسئول کانون بسیج ورزشکاران انتخاب شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در این باره گفت: از […]

پاکدشت- رامین نیوز: به منظور ایجاد تبادلات ورزشی و به منظور  استفاده از ظرفیت های متقابل ، طی حکمی از سوی فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ،کامران پازوکی رئیس اداره ورزش و جوانان به سمت مسئول کانون بسیج ورزشکاران انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در این باره گفت: از آنجا که بسیج متعلق به تمامی آحاد جامعه است و در تمامی صنوف و شغلها علاقمندان خاص خود را دارد تا کنون کانون بسیج مهندسین، پزشکان، دانش آموزان، بسیج رسانه  و…. در پاکدشت تشکیل شده و با توجه به ظرفیت عظیم اداره ورزش و جوانان در زمینه تحت پوشش قرار دادن تعداد قابل توجهی از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی، کانون بسیج ورزشکاران نیز به ریاست کامران پازوکی رئیس اداره ورزش و جوانان تشکیل شد تا از این فرصت در جهت تربیت نیروهای بسیجی ورزشکار و با آمادگی بدنی بالا بهره برده شود.

unnamed

سرهنگ اصغری که در مراسم اعطای حکم ریاست کانون بسیج ورزشکاران به رئیس اداره ورزش و جوانان سخن می گفت به ساخت ۱۰ سوله فرهنگی و ورزشی توسط بسیج در شهرستان پاکدشت اشاره کرد و اظهار داشت: این اماکن برای  استفاده عموم مردم در جهت ارتقای سرانه فرهنگی و ورزشی پاکدشت راه اندازی خواهد شد و هیئتهای ورزشی نیز می توانند برای برگزاری مسابقات خود از آن استفاده کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت نیز با بیان اینکه خدمت به نهاد مقدس بسیج را افتخار خود می داند از آمادگی این اداره برای استفاده از ظرفیت های مشترک بسیج و ورزش سخن گفت.

کامران پازوکی اظهار داشت: اغلب رؤسای هیئتهای ورزشی شهرستان افتخار عضویت در خانواده بسیج را دارند و در جهت جذب ورزشکاران تحت پوشش خود در خانواده بسیج فعالیت می نمایند.

وی به افزایش دو برابری آمار ورزشکاران تحت پوشش بسیج پاکدشت اشاره کرد و افزود: انشاا… با تشکیل کانون بسیج ورزشکاران شاهد تعامل سازنده میان این دو نهاد و ارتقای ورزش پاکدشت باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*