۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 4573
  • ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۹
  • 296 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس آموزش و پرورش دماوند: دانش‌آموزان برای مقابله با ۴۰ نوع حادثه‌ در کشور آماده باشند

دماوند- ابتکارآنلاین: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند گفت: دانش‌آموزان امروز باید برای مقابله با ۴۰ نوع حادثه‌ در کشور آماده باشند   محمدرضا مشهدی‌عباسی  در رزمایش پدافند غیرعامل که با حضور مسئولان شهرستان دماوند، نیروهای امدادی و خدماتی در هنرستان زینبیه (س) جیلارد دماوند برگزار شد، این رزمایش را یکی از مهارت‌های زندگی […]

دماوند- ابتکارآنلاین: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند گفت: دانش‌آموزان امروز باید برای مقابله با ۴۰ نوع حادثه‌ در کشور آماده باشند

 

محمدرضا مشهدی‌عباسی  در رزمایش پدافند غیرعامل که با حضور مسئولان شهرستان دماوند، نیروهای امدادی و خدماتی در هنرستان زینبیه (س) جیلارد دماوند برگزار شد، این رزمایش را یکی از مهارت‌های زندگی انسان‌ها دانست و اظهار داشت: باید خود را برای مقابله با ۴۰ نوع حادثه‌ای که روی زمین وجود دارد، آماده کنیم.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند افزود: اگر نتوانیم خود را برابر این حوادث غیرمترقبه آماده سازیم، با کوچک‌ترین حادثه‌ای که پیش آید جان خود را از دست می‌دهیم؛ اگر بتوانیم مهارت‌های این نوع حوادث را به دست آوریم، قادر خواهیم بود جان خود و افراد دیگر را نجات دهیم.

 

مشهدی‌عباسی با بیان اینکه دفاع غیرعامل برای زمانی است که جنگ مسلحانه‌ای در میان نیست، تصریح کرد: لازم است که این نوع مهارت‌ها را بیاموزیم و حتی به دیگران نیز آموزش دهیم.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند با بیان اینکه به واسطه جمهوری اسلامی ایران دو قاره دنیا به یکدیگر متصل می‌شوند، گفت: همچین ۵۱ کشور توسط ایران با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و ایران منابع طبیعی زیادی دارد که باید حفظ شود.

 

مشهدی‌عباسی با بیان اینکه همین موضوع موقعیت سیاسی و جغرافیایی خوبی برای کشورمان به وجود آورده و دشمنان ما را حساس کرده است، افزود: دشمنان به خاطر وجود همین منابع به دنبال دست‌درازی به کشورمان هستند.

 

وی با بیان اینکه آنها در گذشته با جنگ، خون‌ریزی و عملیات‌ وحشیانه به دنبال دست‌درازی به ایران بودند، تصریح کرد: دشمنان امروز به واسطه جنگ ‌نرم به دنبال تحقق اهداف خود هستند و مشاهده می‌کنیم که چه اقدامات شومی را در منطقه انجام می‌دهند.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند ادامه داد: قطعأ اگر دوربین یا تلفن‌های همراه در زمان جنگ وجود داشت، صحنه‌های دل‌خراشی را می‌توانست به دنیا نشان دهد و دست استکبار جهانی را بیش از پیش نزد مردم جهان آشکار کند؛ به همین علت، آمادگی در پدافند غیرعامل یکی از موضوعات مهمی است که امروز باید بدان توجه داشت.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*