۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 3814
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۲
  • 77 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک: بیمه جزء ضروریات ورزش است

قرچک- ابتکارآنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک گفت: بیمه ورزشی جزء ضروریات ورزش است.   مراسم تجلیل از مـدیران سالن‌های برتر سال ۹۲ براساس رشد آمار بیمه ورزشی در محل سالـن جلسات مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر برگزار شد.   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در این مراسم که با حضور مدیران […]

قرچک- ابتکارآنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک گفت: بیمه ورزشی جزء ضروریات ورزش است.

  مراسم تجلیل از مـدیران سالن‌های برتر سال ۹۲ براساس رشد آمار بیمه ورزشی در محل سالـن جلسات مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر برگزار شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در این مراسم که با حضور مدیران سالن‌های دولتی، خصوصی و روستایی برگزار شد، اظهار داشت: بیمه ورزشی جزء ضروریات ورزش است و باید این امر در سالن‌ها برای ورزشکاران فرهنگ‌سازی شود.

 

وی گفت: برای فرهنگ‌سازی در این زمینه باید ورزشکاران را توجیه کرد که در راس آن باید مربیان توجیه شوند.

 

حسین قاسی‌زاده با اشاره به اینکه هیئت پزشکی ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در سال ۹۲ بـا رشد ۵٫۱۳ درصد در جذب ورزشکار و رسیدن به تعداد ۱۱ هزار و ۱۴۸ ورزشکـار سازمان یافته بـرتر استان تهـران شد، افزود: ایـن موفقیت با همت و تلاش مسئولان ایـن هیئت و پیگـیری‌های مستمر مدیـران سالن‌های ورزشی حاصل شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

این مسئول عنوان کرد: در بیـن سالن‌های دولتی در بخش آقایان سالن‌های فرزانگان، الحدید و شهدای هفتم تیر رتبه‌‌های اول تا سوم و در بخش بانوان سالن‌های الحدید، فرزانگان و فدک نیز به ترتیب رتبه‌های برتر را کسب کردند.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در بخش سالن‌های خصوصی، سالن‌های یاس کبود، امام علی (ع) و ارکید به ترتیب رتبه‌های برتـر و سالن شهدای قشلاق نیز در بخش سالن‌های روستایی به‌عنوان برتری دست یافت.

 

 در پایان این مراسم از مدیران سالن‌های برتر با اهدای هدایایی تقدیر به‌عمل آمد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*