۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7791
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۳۷
  • 303 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین عضو افتخاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شد

ورامین – ابتکار ورامین: سید محسن رضایی رئیس شورای اسلامی شهر ورامین عضو افتخاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شد. به گزارش خبرنگار ما – حمیدرضا شاهسون معاون امور استانهای جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کشور و مدیرعامل جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات شهرستان ورامین به همراه چند تن از اعضای فعال جمعیت و […]

ورامین – ابتکار ورامین: سید محسن رضایی رئیس شورای اسلامی شهر ورامین عضو افتخاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شد.

به گزارش خبرنگار ما – حمیدرضا شاهسون معاون امور استانهای جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کشور و مدیرعامل جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات شهرستان ورامین به همراه چند تن از اعضای فعال جمعیت و مؤسسه ندای سلامت با محسن رضایی رئیس شورای اسلامی شهر ورامین دیدار کردند.

در این نشست رئیس شورای اسلامی شهر ورامین از فعالیت های جمعیت در راستای پیشگیری از مصرف دخانیات تقدیر کرد و از وجود چنین تشکلی در شهرستان ورامین ابراز خشنودی نمود و همچنین عضو افتخاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شد.

حمیدرضا شاهسون در این دیدار با بیان اینکه جمعیت پتانسیل خوبی برای عضویت افراد دارد و بحمدالله تا کنون توانسته دو هزار نفر از اقشار مختلف را به عضویت بگیرد، ضمن ارائه گزارشی مختصر از فعالیت های سه ساله، از همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در راستای مبارزه با دخانیات و حمایت از طرحها و برنامه های این تشکل قدردانی نمود.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*