۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6644
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۸
  • 113 بازدید
  • ارسال توسط :

رئیس پلیس فتا شرق استان تهران هکر برنامه نرم افزاری باسکول شناسایی شد

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: هکری که با نفوذ به سرور اصلی شرکتی اقدام به تغییر و حذف داده های آن نموده بود توسط پلیس فتا استان شرق استان تهران شناسایی شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از وارنانیوز – سرهنگ سامان […]

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: هکری که با نفوذ به سرور اصلی شرکتی اقدام به تغییر و حذف داده های آن نموده بود توسط پلیس فتا استان شرق استان تهران شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از وارنانیوز – سرهنگ سامان محمدی در این خصوص بیان داشت : در پی شکایت آقای (ح.ح)مالک یکی از شرکت های تولید نرم افزار در ورامین مبنی بر هک شدن نرم افزار باسکول و تغییر داده های موجود بر روی آن ،موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام مسئول عنوان داشت: با بررسی های فنی و تخصصی در فضای مجازی متهم در استان بوشهر شناسایی شد.

محمدی به مدیران شرکت ها و سازمان ها توصیه کرد: شرکت ها وسازمان باید دسترسی های کارمندان را بر حسب نیاز آنها محدود نمایند، و از رمز های دوره ای استفاده نمایند و از اطلاعات موجود در پایگاه داده نسخه پشتیبان تهیه نموده تا امکان نفوذ برای هکرهای وجود نداشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*