۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 43688
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
راهیابی فیلم هنرمند پاکدشتی به جشنواره فیلم های آسیایی
راهیابی فیلم هنرمند پاکدشتی به جشنواره فیلم های آسیایی

راهیابی فیلم هنرمند پاکدشتی به جشنواره فیلم های آسیایی

پاکدشت – آبرومند: فیلم داستانی منفی ۱ به نویسندگی و کارگردانی امید رضا خیرخواه هنرمند پاکدشتی به جشنواره فیلم های آسیایی لس آنجلس هالیوود راه پیدا کرد. به گزارش خبرنگار ما – به گفته خیرخواه نویسنده و کارگردان فیلیم داستانی منفی یک ؛ این جشنواره یکی از معتبرترین جشنواره های کشور آمریکا بحساب می آید […]

پاکدشت – آبرومند: فیلم داستانی منفی ۱ به نویسندگی و کارگردانی امید رضا خیرخواه هنرمند پاکدشتی به جشنواره فیلم های آسیایی لس آنجلس هالیوود راه پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ما – به گفته خیرخواه نویسنده و کارگردان فیلیم داستانی منفی یک ؛ این جشنواره یکی از معتبرترین جشنواره های کشور آمریکا بحساب می آید که فیلم منفی ۱ توانست از بین هزاران فیلم در سراسر کشور بعنوان نماینده کشورمان به مرحله مسابقه راه یابد.

گفتنی است این فیلم داستانی با نگاهی متفاوت، به مقوله کرامت انسانی و انتظار می پردازد و پیش از این در جشنواره های مختلفی از جمله لیلون سوریه ،معماری ونیز ،رالیج استودیو آمریکا حضور پر رنگی داشته است . این فیلم  نامزد جایزه بزرگ جشنواره لیلون سوریه بوده است و همچنین جایزه بهترین فیلم داستانی در جشنواره پاک کن از نگاه مردمی را کسب کرده است.

شایان ذکر است در این فیلم ثریا قاسمی هنرمند برجسته کشور و قنبرعلی کرمانی پیشکسوت و هنرمند پاکدشتی ایفای نقش می کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*