۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 7651
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۶
  • 129 بازدید
  • ارسال توسط :

راه‌اندازی کمپین خبری فرمانداری ویژه ری

ری – ابتکار ورامین: دبیر شورای اطلاع‌رسانی شهرستان ری از راه‌اندازی کمپین خبری و مرکز اطلاع‌رسانی ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان در سایت فرمانداری ویژه ری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس به‌نقل از روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، امین بابایی دبیر شورای اطلاع‌رسانی شهرستان ری با اشاره به نامگذاری سال […]

ری – ابتکار ورامین: دبیر شورای اطلاع‌رسانی شهرستان ری از راه‌اندازی کمپین خبری و مرکز اطلاع‌رسانی ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان در سایت فرمانداری ویژه ری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس به‌نقل از روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، امین بابایی دبیر شورای اطلاع‌رسانی شهرستان ری با اشاره به نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب مبنی بر همدلی و همزبانی ملت و دولت، اظهار داشت: هدف از راه‌اندازی این کمپین خبری ارایه خدمات و گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان در قالب آخرین اخبار و اطلاعات در سایت فرمانداری ری به مردم است.

وی گفت: برای تحقق این امر با رصد ۱۰۷ روابط‌عمومی بخش دولتی و خصوصی در سطح شهرستان با واگذاری نام رمز و کلمه عبور اختصاصی به مسئولان این واحدها، از این به بعد دستگاه‌های اجرایی موظف به انتشار اخبار روزانه واحدهای مربوطه شدند.

مشاور و مدیر روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری بیان کرد: با راه‌اندازی این کمپین خبری ضمن حفظ وحدت رویه، ساختار اطلاع‌رسانی و ارسال اخبار دستگاه‌های اجرایی شهرستان ضمن ارتقا موجب ایجاد انگیزه و رقابت سالم خبری برای کیفی کردن فعالیت‌های مدیران ادارات به‌ویژه واحدهای روابط‌ عمومی را در بر خواهد داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*