۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 52472
  • ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱:۴۱
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
راه اندازی دومین پایگاه تجمیعی واکسن کرونا در پیشوا
راه اندازی دومین پایگاه تجمیعی واکسن کرونا در پیشوا

راه اندازی دومین پایگاه تجمیعی واکسن کرونا در پیشوا

پیشوا – آبرومند: دومین پایگاه تجمیعی واکسن کرونای شهرستان پیشوا راه اندازی شد.   به گزارش خبرنگار ما –  رئیس شبکه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان پیشوا گفت: با تجهیز سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا، گروه‌های سنی اعلامی از سوی وزارت بهداشت میتوانند برای انجام واکسیناسیون به سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی […]

پیشوا – آبرومند: دومین پایگاه تجمیعی واکسن کرونای شهرستان پیشوا راه اندازی شد.

 

به گزارش خبرنگار ما –  رئیس شبکه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان پیشوا گفت: با تجهیز سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا، گروه‌های سنی اعلامی از سوی وزارت بهداشت میتوانند برای انجام واکسیناسیون به سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا مراجعه کنند.

 

امیر امینی افزود: از شهروندان تقاضا میشود واکسیناسیون خود را با توجه کردن به شایعات به تعویق نینداخته و تا قبل از شروع پاییز و ورود به موج ششم، واکسیناسیون خود را تکمیل و هم اکنون هیچ کمبودی از نظر واکسن نداریم.

 

وی گفت: شهروندان قبل از مراجعه اگر تاکنون در مراکز بهداشتی تشکیل پرونده نداده اند به مرکز، پایگاه و خانه بهداشت نزدیک محل سکونت خود مراجعه و ثبت نام در سامانه سیب انجام دهند.

 

امینی افزود: ثبت نام در سامانه سبب افزایش روند واکسیناسیون و جلوگیری از ازدحام و شلوغی در پایگاه‌های تجمیعی واکسن (شهدای گمنام و سالن ورزشی دانشگاه آزاد) می‌شود.

وی گفت: روستاییان بالای ۱۸ سال نیز جهت انجام واکسن به خانه‌های بهداشت تحت پوشش خود مراجعه کنند.

 

رئیس شبکه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان پیشوا افزود: راه اندازی پایگاههای جدید با هدف رفاه بیشتر حال مردم و افزایش روند واکسیناسیون در شهرستان پیشواست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*