۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 36631
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
  • 44 بازدید
  • ارسال توسط :
راه اندازی پایگاه های بسیج در ادارات دماوند
راه اندازی پایگاه های بسیج در ادارات دماوند

راه اندازی پایگاه های بسیج در ادارات دماوند

دماوند- آبرومند: فرمانده بسیج ادارات وکارخانجات دماوند از راه اندازی پایگاه های بسیج در ادارات این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ حسن مرشدی صبح پنج شنبه در جلسه ماهیانه شورای فرماندهی حوزه بسیج ادارات شهرستان دماوند که در سالن شهید رجایی و باحضور رئیس بسیج کارکنان استان تهران برگزار شد […]

دماوند- آبرومند: فرمانده بسیج ادارات وکارخانجات دماوند از راه اندازی پایگاه های بسیج در ادارات این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ حسن مرشدی صبح پنج شنبه در جلسه ماهیانه شورای فرماندهی حوزه بسیج ادارات شهرستان دماوند که در سالن شهید رجایی و باحضور رئیس بسیج کارکنان استان تهران برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: ما حدود ۳۱ پایگاه بسیج را در سطح ادارات شهرستان دماوند داریم و قرار هم همین است که طبق دستورالعمل ها در تمام ادارات پایگاه های بسیج راه اندازی شود.

 

مرشدی افزود: ظرفیت برخی پایگاه ها کم و زیاد هستند و اداراتی هستند که با ۳ الی ۴ نیرو در پایگاه گردانده می شوند مثل ثبت احوال و برخی ادارات که از لحاظ جمعیتی که با آنها سر و کار دارند کم است اما تعدادی که در حاشیه هستد و به طور غیر مستقیم در ارتباط هستند تعداد افراد بیشتر خواهد شد.

 

فرمانده بسیج ادارات وکارخانجات دماوند گفت: در نظر داریم با توجه به ضرورت وجود و ایجاد پایگاه در ادارات و انجام ماموریت های مختلفی که دارند در بحث ادارات خدمات رسانی و ارائه خدمات و کیفیت بخشی به خدمات اداری را مد نظر قرار دهیم.

 

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر که خسارت های زیادی را به ادارات و اماکن دولتی وارد آورده است اظهار داشت: راه اندازی این پایگاه ها شاید کمک حال سایر نهادهای امنیتی هم در مواقع بحرانی باشند و حادثه اخیر نشان داد که می شود از این ظرفیت بهره برد و شاید پایگاه بسیج به سمت و سویی برود که بتوانند از اداره خود محافظت کنند تا نیروهای بعدی خودشان را به محل برسانند .

 

مرشدی عنوان داشت: با توجه به اینکه این ضرورت را در حوادث گذشته نداشتیم و این رویکرد دیده شده که باتوجه به اینکه ادارات خسارت دیدند روسا تعامل داشته باشند که پایگا ها شکل بگیرند و ظرفیت هایی که پایگاه ها دارند برخوردار شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*