۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » یزد
  • شناسه : 44266
  • ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی، نظارت نمایندگان مجلس است
راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی، نظارت نمایندگان مجلس است

راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی، نظارت نمایندگان مجلس است

یزد- آبرومند: نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی در گرو نظارت دقیق و جامع نمایندگان است که وظایف اصلی خود را بدون ملاحظه انجام دهند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدرضا صباغیان با بیان اینکه طبق قانون ۲ وظیفه اصلی نمایندگان نظارت و […]

یزد- آبرومند: نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی در گرو نظارت دقیق و جامع نمایندگان است که وظایف اصلی خود را بدون ملاحظه انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدرضا صباغیان با بیان اینکه طبق قانون ۲ وظیفه اصلی نمایندگان نظارت و قانونگذاری است افزود: به رغم اهمیت موضوع، بخش زیادی از وکلای مرم به کار نظارتی خود که اهمیت زیادی دارد عمل نمی‌کنند.

 

وی با بیان اینکه به خاطر تحریم‌ ، فشار فراوانی بر اقشار مردم وارد شده ادامه داد: اگر نمایندگان مجلس به امور نظارتی خود در کشور عمل کنند جلو بخش زیادی از مشکلات اقتصادی و معیشتی گرفته می‌شود و باید با همکاری مسوولان در این ارتباط اقدام مناسب به عمل آید.

 

نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کار نمایندگان مجلس به هچ وجه اجرایی نیست و باید او در خصوص مسایل کلان کشور و مطالبات و نیازهای مردم به وظیفه خود و نظارت عالیه را درست، به موقع و در چارچوب مقررات انجام دهد.

 

صباغیان گفت: نمایندگانی که فقط با دید سیاسی، جناحی و منطقه‌ای وارد مجلس می‌شوند قطعا در کار نظارتی و قانونگذاری خود موفق نیست و تا این مشکل حل نشود معضلات وجود دارد و همه باید در کنار هم برای کمک برای حل مشکلات و برون‌رفت آنها اقدام کنند.

 

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد و در کنار جاده اصلی تهران – بندرعباس قرار دارد، ۶۰ درصد جمعیت منطقه در حوزه شهری سکونت دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*