۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 43156
  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
رزمایش « ذوالفقار ۹۹» پیام واضحی برای بدخواهان کشورمان داشت
رزمایش « ذوالفقار ۹۹» پیام واضحی برای بدخواهان کشورمان داشت

رزمایش « ذوالفقار ۹۹» پیام واضحی برای بدخواهان کشورمان داشت

پردیس- آبرومند: امام جمعه پردیس گفت: رزمایش « ذوالفقار ۹۹» پیام واضحی برای بدخواهان کشورمان داشت.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس طی سخنانی با اشاره به سند ۲۰۳۰ گفت: سند ۲۰۳۰ یعنی از بین بردن استقلال فرهنگی کشور و تربیت سرباز و […]

پردیس- آبرومند: امام جمعه پردیس گفت: رزمایش « ذوالفقار ۹۹» پیام واضحی برای بدخواهان کشورمان داشت.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس طی سخنانی با اشاره به سند ۲۰۳۰ گفت: سند ۲۰۳۰ یعنی از بین بردن استقلال فرهنگی کشور و تربیت سرباز و رعیت برای دشمن و نقشه راه برای نفوذ و جنگ نرم علیه اسلام که غربی‌ها طراحی کرده اند.

 

وی با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: جنگ امروز جنگ اراده‌ها است و اراده متکی بر شناخت و روایت‌ها است اگر روایت‌های دشمنان حاکم شود، شناخت مردم تغییر می‌کند و باورها و نگاه‌ها تغییر می‌کند.

 

امام جمعه پردیس با اشاره به نهضت عاشورا بیان کرد: افکار عمومی آن زمان را امویان علیه خاندان رسالت برانگیختند و با تحریف و روایت‌ها و قرائت‌ها بر مردم بدون بصیرت تأثیر گذاشتند و مردم زمانه نفهمیدند تا امام کش شدند و نوه رسول خدا به دست مدعیان اسلام به شهادت رسید.

 

وی گفت امروز باید هوشیار باشیم و از روایت‌های تحریف گرانه دشمنان زمانه درس بگیریم و حق را تشخیص دهیم.

 

دشمن با استفاده از فضای مجازی آن قدر اخبار غیر واقعی و جنجالی بر پا می‌کند که در بین همهمه و هجمه دشمن اخبار واقعی و موثق گم می‌شود، باید بصیرت را تقویت کنیم.

 

حسینی امام جمعه با اشاره به رزمایش ذوالفقار ۹۹ که مزیت آن هشدار برای دشمن بود، گفت: این رزمایش در دریای عمان برپا شد که مزیتی برای کشور ایران بود، دشمنان بدانند جایی برای حضور آنان در منطقه و ضربه زدن به کشور ما نیست.

 

وی با اشاره خدمات و مقابله کشور با کرونا ویروس، جنگ جمعیتی را خطرناک‌ترین جنگ علیه قدرت ایران دانست و تصریح کرد: کشور ما علاوه بر این که در مقابله با کرونا ویروس ایستاده در مقابله با ویروس‌های دیگر و بدخواهان کشور و نظام نیز مقتدرانه ایستاده زیرا استکبار می‌خواهد نیروی جمعیتی کشورها را تحت تأثیر قرار دهند و کشور ما نیروی جوان نداشته باشد.

 

وی به توافق امارات با رژیم صهیونیستی نیز اشاره کرد و گفت: روابط امارات با رژیم صهیونیستی آشکار شد و طبق شواهد بن سلمان خائن میدان دار این آشکار سازی روابط است و ترامپ و نتانیاهو و بن سلمان مثلث این آشکار سازی هستند، این آشکار سازی برای ما برکاتی دارد که باعث قدرت و شکیبایی جبهه مقاومت می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*