۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 53301
  • ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۱
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
رزمایش موتورسیکلت سواران قانونمند در شرق استان تهران برگزار شد
رزمایش موتورسیکلت سواران قانونمند در شرق استان تهران برگزار شد

رزمایش موتورسیکلت سواران قانونمند در شرق استان تهران برگزار شد

ورامین- آبرومند: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران از برگزاری رزمایش شهری موتورسیکلت سواران قانونمند شرق استان تهران در ورامین خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ علی سلیمانی پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه برگزاری رزمایش شهری موتورسیکلت سواران قانونمند در پلیس راهور شرق استان تهران اظهار داشت: این […]

ورامین- آبرومند: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران از برگزاری رزمایش شهری موتورسیکلت سواران قانونمند شرق استان تهران در ورامین خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ علی سلیمانی پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه برگزاری رزمایش شهری موتورسیکلت سواران قانونمند در پلیس راهور شرق استان تهران اظهار داشت: این یگان همانند سایر استان‌ها رزمایش موتورسواران قانونمند را اجرا کردند و در قالب این رزمایش موتورسواران مسیر ستاد پلیس راهنمایی و رانندگی راه به سمت شهر پیشوا میدان شهید اردستانی و بالعکس را با رعایت قوانین و مقررات رانندگی و با نظم و ترتیب خاص طی کردند.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران افزود: به پاس زحماتی که شرکت کنندگان در این رزمایش کشیده‌اند به هر از آنان یک کلاه ایمنی تقدیم شد.

 

سلیمانی با بیان اینکه این مهم در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی در بین موتورسیکلت سواران انجام گرفته گفت: استفاده از کلاه ایمنی در حین رانندگی تضمین کننده امنیت و سلامتی موتور سیکلت است و نقش مهمی در کاهش تلفات تصادفات رانندگی خواهد داشت.

 

وی بیام داشت: برابر نظریه پزشکی قانونی در تصادفات فوتی موتورسیکلت سواران اکثراً به علت ضربه به سر فوت نموده اند پس می‌طلبد در تمام مراحل رانندگی با موتورسیکلت از کلاه ایمنی استفاده کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*