۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 3585
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۶
  • 138 بازدید
  • ارسال توسط :

رسیدگی به مشکلات مسکن مهر پردیس با حضور وزیر راه و شهرسازی و برخی اعضاء کمیسیون عمران مجلس

پردیس – ابتکارآنلاین: روز گذشته رئیس و برخی از اعضای کمیسیون عمران مجلس و معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های مسکن مهر در شهر پردیس بازدید کردند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – این بازدید پس از اقامه نماز ظهر و عصر و با جلسه تشریحی اقدامات انجام گرفته آغاز و مدیران شرکت عمران […]

پردیس – ابتکارآنلاین: روز گذشته رئیس و برخی از اعضای کمیسیون عمران مجلس و معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های مسکن مهر در شهر پردیس بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – این بازدید پس از اقامه نماز ظهر و عصر و با جلسه تشریحی اقدامات انجام گرفته آغاز و مدیران شرکت عمران شهر پردیس توضیحاتی در این خصوص ارائه کردند.

در ادامه مسئولان از پروژه های مسکن مهر در فاز های ۱۱ و ۵ و ۹ بازدید کرده و برای جمع بندی مطالب، جلسه ای با حضور وزیر راه و شهر سازی در شرکت عمران شهر پردیس برگزار شد.

vazir (2)

سید مهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اهمیت موضوع مسکن مهر شهر پردیس گفت: این شهر یک نماد از فعالیت های عمرانی کشور است و این تمرکز و ساخت و سازها، محاسن و مزایای زیادی داشته و مشکلاتی نیز در پی خواهد داشت.

وی انتظار مجلس را بسیج همه توان دولت در راستای اجرای این پروژه ها عنوان کرد و افزود: همانطور که وزیر محترم در ابتدای تصدی خود عنوان کردند توان تمام مجموعه را برای انجام تعهدات مسکن مهر به کار می گیرند و  در این راه لازم است همه ادارات مرتبط، وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید را همراهی کنند.

vazir (3)

فرماندار پردیس نیز در ادامه جلسه مشکلات موجود را برشمرد و از نرخ عوارض آزادراه، متروی شهر پردیس و زیرساخت های مسکن مهر به عنوان اولویت های شهر پردیس یاد کرد.

vazir (4)

محسن نریمان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید ایران در ادامه جلسه توضیحاتی پیرامون موارد مطرح شده بیان کرده و در پایان محمد آخوندی وزیر راه و شهرسازی به جمع بندی مطالب عنوان شده و بازدید های انجام گرفته پرداخت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*