۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 36548
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
رصد موضوعات ترافیکی قرچک نگاه ویژه وهماهنگی بین مسئولان را میطلبد
رصد موضوعات ترافیکی قرچک نگاه ویژه وهماهنگی بین مسئولان را میطلبد

رصد موضوعات ترافیکی قرچک نگاه ویژه وهماهنگی بین مسئولان را میطلبد

قرچک- آبرومند: رئیس پلیس راهور ویژه شرق استان تهران گفت: رصد موضوعات ترافیکی قرچک نگاه ویژه وهماهنگی بین مسئولان را میطلبد. به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ سلیمانی ظهر دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان قرچک که با حضور بهمن خطیبی، فرماندار قرچک، برگزار شد اظهار داشت: رصد موضوعات ترافیکی […]

قرچک- آبرومند: رئیس پلیس راهور ویژه شرق استان تهران گفت: رصد موضوعات ترافیکی قرچک نگاه ویژه وهماهنگی بین مسئولان را میطلبد.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ سلیمانی ظهر دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان قرچک که با حضور بهمن خطیبی، فرماندار قرچک، برگزار شد اظهار داشت: رصد موضوعات ترافیکی در این منطقه نگاه ویژه ای می طلبد و هماهنگی بین مسئولان لازم است.

 

سلیمانی افزود: ارتقای سطح خدمات راهور بر اساس مصوبات شورای حمل و نقل و ترافیک در اولویت کاری ماست و ارتقای فرهنگ ترافیک و سلامت جامعه از مهمترین وظایف ما است که طبیعتا موجب کاهش تصادفات رانندگی می شود.

 

وی گفت: تمام تلاش و همه همکاری ما باید بیشتر شود بحث زندگی و نجات جان افراد در میان است و سرعت بالای آمار تصادفات وظیفه ما را دو چندان می کند.

 

سلیمانی افزود: با استفاده از دوربین های هوشمند و کنترل سرعت خودرو هوشمند و احداث سرعت کاه استاندارد در مناطق مورد توجه است.

 

وی بیان کرد: توجه به ساختمان پلیس راهور مورد توجه قرار گیرد، در راستای تردد ایمنی و رفع مشکلات ترافیکی در سطح شهرستان اهتمام ویژه وجود داشته باشد.

 

رئیس پلیس راهور ویژه شرق استان تهران در ادامه در خصوص اهتمام در انجام امور تصریح کرد: خدمت رسانی مطلوب به مردم جزء وظایف اصلی و ذاتی مسئولین شهرستان است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*