۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 8330
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶
  • 183 بازدید
  • ارسال توسط :

رضاخانی تا رسیدن به نقطه مطلوب و جبران عقب ماندگی ها فاصله داریم

پاکدشت – ابتکار ورامین: رضا خانی سرپرست بخشداری شریف آباد در مراسم تودیع خود گفت: با فعالیت دولت یازدهم و حمایت های استاندار و معاونین ایشان و تلاش های فرماندارپاکدشت، در طول سال های اخیر اقدامات ارزشمندی در جهت توسعه بخش شریف آباد صورت گرفته است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب و جبران عقب […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: رضا خانی سرپرست بخشداری شریف آباد در مراسم تودیع خود گفت: با فعالیت دولت یازدهم و حمایت های استاندار و معاونین ایشان و تلاش های فرماندارپاکدشت، در طول سال های اخیر اقدامات ارزشمندی در جهت توسعه بخش شریف آباد صورت گرفته است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب و جبران عقب ماندگی ها فاصله داریم.

به گزارش خبرنگار ما – رضا خانی بخشدار پیشین شریف آباد در سخنانی ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای مدیران و همکاران در فرمانداری پاکدشت گفت:‌لازم است مراتب تشکر و قدردانی خود را به جناب آقای چاوشی معاون سیاسی استانداری تهران برسانم که توجه و تلاش های بی دریغ ایشان همواره در حوزه های اجتماعی و سیاسی متوجه شهرستان پاکدشت بوده است.

وی افزود:از قاسمی فرزاد، فرماندار پاکدشت هم تشکر می کنم و امیدوارم توانسته باشم در مدت حضورم در بخشداری شریف آباد پاسخ شایسته ای به اعتماد این عزیزان داده باشم.

خانی در ادامه با بیان اینکه در دنیایی که غفلت از لحظه های آن برابر است با خسران و دلبستگی های آن گذرا و موقت گفت: دل بستن به پست ها و مسئولیت های چند ماهه و چند ساله در هدف عقبایی انسان جایی از اعراب ندارد مگر به عنوان فرصتی که خداوند برای خدمت بیشتر برای بندگانش فراهم می سازد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت:‌ رهبر معظم انقلاب چه نیک می فرمایند که: خدای متعال را همواره حاضر و ناظر کار خود بدانید و خدمتی را که بر دوش شما نهاده‌‏اند، به عبادتی بزرگ و موجب تقرب به خداوند مبدل نمایید.

خانی گفت:‌به عنوان یک برادر کوچکتر توصیه ای به خودم و سایر خدمتگزاران مردم شهرستان دارم و آن اینکه سعی کنیم در برخورد با مشکلات مردم به عنوان یک مشاور و راهنما در خدمت ارباب رجوع باشیم و ضمن رعایت قوانین و مقررات، نهایت تلاش خودمان را در جهت رفع مشکل مردم به کار گیریم.

بخشدارپیشین شریف آباد افزود:‌ بخش شریف آباد با وسعت زیاد و جمعیتی بالغ بر ۵۱۰۰۰ نفر، یکی از بهترین و وفادارترین مردمان به انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل را در خود جای داده است که در طول دوران ها و عرصه های های مختلف انقلاب شاهد رشادت ها، ایثار و فداکاری های این عزیزان بوده ایم و کمتر کسی است که با این مردم ارتباطی داشته باشد و بر این موضوع صحه نگذارد.

به گفته خانی،با فعالیت دولت یازدهم و حمایت های فرماندارپاکدشت در طول سال های اخیر اقدامات ارزشمندی در جهت توسعه بخش شریف آباد صورت گرفته که جای تقدیر و سپاس فراوان دارد.

بخشدار پیشین شریف آباد افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب و جبران عقب ماندگی ها هنوز فاصله زیادی داریم که برای این مهم نیز نیازمند همکاری و مساعدت دولت ، استاندار محترم و معاونین ایشان ،فرماندار محترم، نماینده محترم مجلس، مدیران محترم ادارات، اعضای شورای اسلامی و دهیاران، و کلیه اهالی بخش می باشیم.

وی ادامه داد:‌ به عنوان عضو کوچکی از مردم بخش شریف آباد که علاقه ای خاص به آن داشته و با بسیاری از اهالی محترم و متدین ، دهیاران سخت کوش و اعضای شوراهای اسلامی شهر و بخش   ارتباط نزدیک و صمیمی داشته و دارم، بسیار خرسندم و خدای را سپاس می گویم که توفیقی دست داد تا مدتی در خدمت مردم شریف و مومن این بخش باشم و قدم های هرچند کوچکی در مسیر رشد و توسعه سرزمین آبا و اجدادی خود بردارم.

برای من افتخاری است که در یک دوره زمانی توانستم به مردم خوب این خطه خدمت کنم. شاید انتظار این باشد که در مورد مسؤولیت شش ماهه خود در بخشداری گزارش عملکردی ارائه کنم اما من از آن صرف نظر می‌‏کنم؛ نه به این دلیل که عملکرد قابل ذکری وجود ندارد، بلکه به این دلیل که عملکرد بخشداری حاصل حمایتهای بی شائبه استانداری تهران و بخصوص فرماندار پرتلاش شهرستان و زحمت همه همکاران (کارمندان عزیز بخشداری ، شهردار محترم شریف آباد، دهیاران سخت کوش و شوراهای اسلامی شهر و بخش ) است.

وی در پایان با تبریک به آقای حاجی ، برای قبول مسؤولیت در بخشداری شریف آباد گفت:‌، آرزوی توفیق برای ایشان در بهره‌‏گیری از این فرصت برای ارتقای مقام در بارگاه خداوند تبارک و تعالی و انجام خدمت صادقانه و مؤثر برای مردم فهیم این بخش را دارم.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*