۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 1869
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱
  • 50 بازدید
  • ارسال توسط :

رضوی تأکید کرد برنامه محوری و قانونمداری باید سرلوحه تمام فعالیتها باشد

قرچک – رامین نیوز: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک اظهار داشت: برنامه محوری و قانونمداری باید سرلوحه تمام فعالیتها باشد و برای رسیدن به این مقصود نیز سه عامل اساسی تمایل به خدمت و همکاری، وجود هدف مشترک و ارتباطات نقش تعیین کننده ای دارد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سید جواد رضوی در […]

قرچک – رامین نیوز: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک اظهار داشت: برنامه محوری و قانونمداری باید سرلوحه تمام فعالیتها باشد و برای رسیدن به این مقصود نیز سه عامل اساسی تمایل به خدمت و همکاری، وجود هدف مشترک و ارتباطات نقش تعیین کننده ای دارد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سید جواد رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک با تبریک فرارسیدن ولادت حضرت علی(ع) و قدردانی از حسن اعتماد مدیران استانداری و فرماندار به جهت انتصاب وی به عنوان معاون سیاسی انتظامی افزود: نظام اداری کشور با تمام کم و کاست های موجود، امروزه علاوه بر منابع انسانی کارآمد از منظر تدوین مقررات سیاستهای کلی نیز بسیار غنی است. وجود سند چشم انداز بیست ساله نظام که اهداف کلی و کلان را در همه بخشهای امنیتی، سیاسی، اقتصادی، سلامت و … مشخص نموده، سیاست های کلی سلامت، نظام اداری، آموزش و پرورش، اقتصاد مقاومتی، اشتغال و … که خط مشی های حرکت در جهت رسیدن به آن اهداف را مشخص می کند از جمله مقرراتی است که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است.

تحقق اهداف برنامه پنج ساله توسعه در شهرستان نیازمند برنامه ریزی دقیق است

وی گفت: قانون برنامه پنج ساله مبتنی بر همان سیاست ها و خط مشی ها و تدبیر نامگذاری سالها اقدامی بهم پیوسته، کارشناسی و دقیق برای تعالی کشور محسوب می شود. اهداف کلان و ملی، به اهداف جزئی تر در سطح استان و شهرستان تبدیل می شود و زنجیره ای از این اهداف جزئی وجود دارد که باید برای محقق شدن آن در شهرستان برنامه ریزی کنیم. لذا برنامه محوری و قانونمداری که مورد تأکید دولت است در چنین قاعده و چارچوبی معنا پیدا می کند.

این مسئول ادامه داد: اگر برنامه های کاری ما بدون آشنایی با این مفاهیم باشد، امکان تحقق آن اهداف نیز با ابهام مواجه است و لذا باید تلاش کنیم که به ساماندهی و سازمانیابی فعالیتها در قالب های یاد شده مبتنی بر قوانین و مقررات و سیاستهای دولت، توجه بیشتری شود.

وی گفت: بهبود ارتباطات و تعامل بین دستگاههای مختلف در قالب ساز و کارهایی که منجر به تصمیم گیری راهبردی شود با تقویت یا تشکیل کمیته های کاری مرتبط قابل پیگیری است که با توکل به خدا اهتمام جدی برای انجام این امور دارم که قطعا با همکاری و همراهی تمام دستگاهها، نهادها و هدایت و حمایت مدیران استانداری، فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم در مجلس، شوراها، مردم، مدیران استانی و خانواده های شهدا و جانبازان میسر خواهد شد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک اذعان داشت: امسال در سال دهم از ابلاغ سند چشم انداز بیست ساله نظام قرار داریم و ما باید به سهم خود و به قدر و منزلت مردم شریف شهرستان در تحقق اهداف کوشا باشیم و بر مبنای آن برای پدیده های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی متناسب با ویژگی های آن پدیده و در نظر گرفتن منافع عمومی و کار کارشناسی به دنبال راهکار باشیم تا انشاءا… بتوانیم در امر خدمتگزاری به مردم توفیق حاصل نماییم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*