۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 33154
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
رفع تصرف و تخریب ویلای ساخته شده در اراضی ملی فیروزکوه
رفع تصرف و تخریب ویلای ساخته شده در اراضی ملی فیروزکوه

رفع تصرف و تخریب ویلای ساخته شده در اراضی ملی فیروزکوه

فیروزکوه- آبرومند: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فیروزکوه از رفع تصرف و تخریب ویلای ساخته شده در اراضی ملی منطقه حصاربن این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – جمشید جویباری صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران از رفع تصرف و تخریب ویلای ساخته شده در اراضی ملی منطقه حصاربن فیروزکوه خبر داد […]

فیروزکوه- آبرومند: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فیروزکوه از رفع تصرف و تخریب ویلای ساخته شده در اراضی ملی منطقه حصاربن این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – جمشید جویباری صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران از رفع تصرف و تخریب ویلای ساخته شده در اراضی ملی منطقه حصاربن فیروزکوه خبر داد و اظهار داشت: این اراضی ملی که دارای وسعتی به میزان ۱۲۲۰ مترمربع بوده که متصرف پس از تصرف اقدام به ساخت و ساز در آن می‌کند که ارزش آن بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان برآورد شده است.

 

وی تصریح کرد: این اراضی ملی در اجرای حکم قطعیت یافته از سوی مراجع قضائی و با حضور عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان فیروزکوه و نیروی انتظامی از ید متصرف خارج و به دولت بازگردانده و تمامی بناها و ساخت و سازهای غیرمجاز تخریب شد.

 

جویباری بیان داشت: تلاش‌های شبانه روزی توسط نیروهای نیروهای منابع طبیعی فیروزکوه صورت می‌گیرد تا فرصت از زمین خواران و متجاوزین به اراضی ملی و دولتی سلب شود.

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فیروزکوه بیان داشت: در راستای حفظ حقوق بیت المال و مقابله با زمین خواری این تلاش‌ها به صورت مستمر ادامه داشته تا محیط امنی برای اعمال مجرمانه زمین خواران و حاشیه سازان فراهم نشود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*