۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28565
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
رفع مشکل کم آبی در فرون آباد پاکدشت
رفع مشکل کم آبی در فرون آباد پاکدشت

رفع مشکل کم آبی در فرون آباد پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: نماینده عالی دولت در بخش مرکزی شهرستان پاکدشت در پایان به اداره آب‌وفاضلاب روستایی و دهیاران تابعه بخش مرکزی تأکید کرد، در صورت مشاهده افت فشار، با آبرسانی سیار مشکلات مردم را به حداقل برسانند. به گزارش خبرنگار ما – رضا خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت به همراه باهو معاون آبفار پاکدشت، […]

پاکدشت – آبرومند: نماینده عالی دولت در بخش مرکزی شهرستان پاکدشت در پایان به اداره آب‌وفاضلاب روستایی و دهیاران تابعه بخش مرکزی تأکید کرد، در صورت مشاهده افت فشار، با آبرسانی سیار مشکلات مردم را به حداقل برسانند.

به گزارش خبرنگار ما – رضا خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت به همراه باهو معاون آبفار پاکدشت، دهیاران و اعضای شورای روستاهای حاجی‌آباد و قشلاق فرون‌آباد، ضمن بازدید از وضعیت آب شرب روستایی، از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفت و مشکل کم‌آبی و افت فشار این منطقه مرتفع شد.

 

بخشدار مرکزی پاکدشت در حاشیه این بازدید و دیدار با مردم روستاهای تابعه بخش مرکزی با اشاره به مشکل افت فشارآب در برخی از روستاها گفت: یکی از مهمترین وظایف ما در روستاها خدمت به قشر زحمتکش روستایی و رفع کمبود آب و تحویل آب سالم و بهداشتی به مردم است.

 

وی افزود: استفاده غیرمجاز آب باعث بروز مشکلاتی در آب‌رسانی مطلوب به شهروندان می‌شود و بخشداری مرکزی و شرکت آبفار، آن دسته از افرادی را که به‌صورت غیرقانونی از آب شرب استفاده می‌نمایند، به مراجع قضایی معرفی می‌کند.

 

این مقام مسئول با اشاره به شناسایی انشعابات غیرمجاز افزود: با تدابیر اندیشیده‌شده مبنی بر قطع انشعابات غیرمجاز و همچنین همکاری آب‌وفاضلاب شهری پاکدشت به‌منظور تخصیص ۶ ساعت حق‌آبه به روستاهای بخش مرکزی، مشکل آب شرب روستاهای یاد شده  رفع شده و مردم از نعمت آب سالم برخوردار شدند.

 

نماینده عالی دولت در بخش مرکزی شهرستان پاکدشت در پایان به اداره آب‌وفاضلاب روستایی و دهیاران تابعه بخش مرکزی تأکید کرد، در صورت مشاهده افت فشار، با آبرسانی سیار مشکلات مردم را به حداقل برسانند.

 

لازم بذکر است با توجه به فرسودگی شبکه توزیع، عملیات تعویض شبکه ‌و اصلاح لوله‌‌های انتقال آب روستایی در حال انجام است و به‌زودی به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*