۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 5822
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۵
  • 185 بازدید
  • ارسال توسط :

رقابت بسیجیان در مسابقات فوتسال خیرآباد

ورامین – ابتکارورامین: منطقه خیرآباد از توابع شهرستان ورامین به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر شاهد برگزاری مسابقات فوتسال بسیجیان خواهد بود . به گزارش خبرنگار ما – مسوول برگزاری این دوره از رقابتها اظهار داشت : برای اولین بار در نظر داریم یک دوره مسابقه فوتسال در بخش آقایان در منطقه خیرآباد پایه ریزی […]

ورامین – ابتکارورامین: منطقه خیرآباد از توابع شهرستان ورامین به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر شاهد برگزاری مسابقات فوتسال بسیجیان خواهد بود .

به گزارش خبرنگار ما – مسوول برگزاری این دوره از رقابتها اظهار داشت : برای اولین بار در نظر داریم یک دوره مسابقه فوتسال در بخش آقایان در منطقه خیرآباد پایه ریزی نماییم تا بدین ترتیب دهه فجر سال جاری از نمای ورزش ارج نهاده شود .

مهرداد طاهری گفت : در این رقابتها ۱۲ تیم به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت که مرحله حذفی آن بعد از مشخص شدن تیمهای صعود کننده برگزار میگردد .

وی ادامه داد : مسابقات قبل از روز ۲۲ بهمن آغاز خواهد شد و ۱۲ روز نیز به طول خواهد انجامید و تیمها در دو گروه شش تیمی رودر روی یک دیگر صف آرایی خواهند کرد .

طاهری افزود : بعد از پایان مرحله گروهی تیمها برای مسابقات حذفی آماده خواهند شد که در پایان چهار تیم برای حضور در فینال مهیا خواهند شد .

سرپرست مسابقات گفت : رقابتها میان بسیجیان پایگاه های تابعه حوزه مقاومت بسیج ۱۲ شهید مدرس خیرآباد برگزار میگردد .

طاهری در پایان اظهار داشت : سالن ورزشی شهید منصور میرزایی شهرک مدرس میزبان این دوره از رقابتها میباشد و تیمها هر شب از ساعت ۲۱ الی ۲۴ به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت .

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*