۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سمنان » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 34072
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
رمان «آناتومی فیزیولوژی دیاریا» در شاهرود رونمایی شد
رمان «آناتومی فیزیولوژی دیاریا» در شاهرود رونمایی شد

رمان «آناتومی فیزیولوژی دیاریا» در شاهرود رونمایی شد

سمنان- آبرومند: رمان «آناتومی فیزیولوژی دیاریا» به نویسندگی داوود رهبری در انجمن اهل قلم شهرستان شاهرود رونمایی شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – داوود رهبری نویسنده این کتاب ابراز داشت: این رمان دارای مضمونی اجتماعی ،انتقادی است و با ارائه  چند روایت ضد و نقیض به یک روایت کلی می‌رسد.   […]

سمنان- آبرومند: رمان «آناتومی فیزیولوژی دیاریا» به نویسندگی داوود رهبری در انجمن اهل قلم شهرستان شاهرود رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – داوود رهبری نویسنده این کتاب ابراز داشت: این رمان دارای مضمونی اجتماعی ،انتقادی است و با ارائه  چند روایت ضد و نقیض به یک روایت کلی می‌رسد.

 

وی با اشاره به اینکه در این اثر داستانی به مشکلات و دغدغه‌های پرستاری نیز پرداخته شده است، درباره موضوع رمان گفت: شخصیت اصلی داستان پس از اخراج از محل کار خود دچار کشمکش درونی می‌شود و پس از رویدادهایی که برای او پیش می آید و با تغییر نگاه خود در نهایت در روز اربعین از دنیا می‌رود.

 

رهبری در خصوص نام و سبک داستانی این کتاب گفت : «دیاریا» اصطلاحی پزشکی است که به عفونت های گوارشی اشاره دارد و در این داستان سعی بر این داشته ام که سبک پست مدرن را تجربه کنم اما در نهایت می‌توان گفت داستان با سبکی مدرن به نتیجه رسیده است.

 

مسوول انجمن اهل قلم شاهرود نیز به ایرنا گفت: در مراسمی که برای رونمایی  از این کتاب برگزار شد  در خصوص نگارش و داستان نویسی در سبک پست مدرن و مدرن و روایت و مولفه های آن  در بین اعضای این انجمن تبادل نظر شد.

 

عماد عبادی تشرح کرد: رمان «آناتومی فیزیولوژی دیاریا» در  ۱۳۰ صفحه توسط انتشارات شاملو مشهد با شمارگان یک هزار نسخه چاپ و منتشر شده است و  موضوع این رمان با محوریت دغدغه های پرستاری است که با محدودیت ها و مشکلات و نیز تبعیض ها مواجه می شود و به دنبال چاره جویی می گردد.

 

داوود رهبری متولد سال ۱۳۶۸ در شهرستان دامغان است و  پیش تر از وی مجموعه داستان‌‍ های کوتاه «ردی از کویر» توسط انتشارات تحول به چاپ رسیده بود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*