۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 40927
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
روابط عمومی‌ها با هوشمندی و استفاده از ابزارهای نوین در راستای تولید محتوای کیفی گام بردارند
روابط عمومی‌ها با هوشمندی و استفاده از ابزارهای نوین در راستای تولید محتوای کیفی گام بردارند

روابط عمومی‌ها با هوشمندی و استفاده از ابزارهای نوین در راستای تولید محتوای کیفی گام بردارند

قرچک – آبرومند: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قرچک اظهار داشت: روابط عمومی‌ها با هوشمندی و استفاده از ابزارهای نوین در راستای تولید محتوای کیفی گام بردارند. به گزارش خبرنگار ما – حمیدرضا خدایی راد در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان قرچک گفت: روابط عمومی با هنر خود و […]

قرچک – آبرومند: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قرچک اظهار داشت: روابط عمومی‌ها با هوشمندی و استفاده از ابزارهای نوین در راستای تولید محتوای کیفی گام بردارند.

به گزارش خبرنگار ما – حمیدرضا خدایی راد در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان قرچک گفت: روابط عمومی با هنر خود و ارتباط صحیح و بموقع با مخاطبان می‌تواند سوءبرداشت‌های بوجود آمده از نحوه عملکرد یک اداره را خنثی کند.

 

وی یادآور شد: شایعه، فضای جامعه را مسموم می‌کند و نباید روابط عمومی‌ها با این دیدگاه که چون مطلبی در حد شایعه است، نسبت به انتشار پاسخ آن کوتاهی کنند.

 

این مسئول افزود: وابط عمومی‌ها باید به‌روز، هوشمند و متفکرانه عمل کنند و با تعامل با رسانه‌ها، از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای به نفع مردم و سازمان بهره بگیرند.

 

وی بیان کرد: شکل‌گیری افکار عمومی در دنیای امروزی تا حد زیادی ابزارهای مدرن را به خود اختصاص داده و روابط عمومی‌ها باید ضمن آشنایی با این ابزارها، محتوای کیفی تولید کنند.

 

خدایی راد ادامه داد: سطح آگاهی مردم روز به روز در حال افزایش است باید همواره سطح دانش، آگاهی و روزآمدی مسئولان روابط عمومی‌ها از سایر افراد جامعه بیشتر باشد.

 

معاون فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و نهادها باید در حوزه‌ها و مسائل مختلف شهرستان تصمیم ساز و نظردهنده باشند، چرا که ماهیت فعالیت این شورا دارای اهمیت است و به همین دلیل به ریاست فرماندار بعنوان عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی گفت: برگزاری جلسات مستمر این شورا با خروجی مناسب و همچنین تشکیل جلسات شورای اطلاع‌رسانی که در سطح کلان شهرستان برگزار می‌شود می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد و توسعه شهرستان را رقم بزند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*