۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 38055
  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
روحانیون در عرصه های مختلف تاثیر گذار هستند
روحانیون در عرصه های مختلف تاثیر گذار هستند

روحانیون در عرصه های مختلف تاثیر گذار هستند

عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: روحانیون در عرصه های مختلف تاثیر گذار هستند .

ورامین- آبرومند: عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: روحانیون در عرصه های مختلف تاثیر گذار هستند .

 

به گزارش خبرنگار ما – آیت الله عباسعلی اختری ظهر چهارشنبه در جمع طلاب، روحانیون و اساتید حوزه علمیه امام صادق (ع)، با اشاره به اینکه در این دنیا که عده‌ای می‌خواهند مردم را دچار نگرانی کنند، درس طلبگی یک نوع جهاد است اظهار داشت: هر چقدر شما عزیزان طلبه حدیث ائمه اطهار (ع) حفظ کنید، نور آن و نورانیت آن شامل همه مردم می‌شود.

 

وی ادامه داد: دشمنان از جایگاه روحانیون دچار ترس و هراس هستند چرا که روحانیون اهمیت دارند و در همه عرصه‌ها تأثیر گذار قرار دارند.

 

عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه افزود: برای همین مسئله مهم است که روحانیون همیشه دشمن دارد و روحانیت همیشه جهاد کبیر انجام می‌دهند، علمایی همچون شهید مدنی و دستغیب اگر جهاد کبیر انجام نمی‌دادند، جهادهای صغیر شکل نمی‌گرفت.

 

اختری خاطر نشان کرد: اگر قلم علما نباشد شهدا پرورش پیدا نخواهند کرد، حربن الریاحی در زمان امام حسین (ع) با این کار بزرگ خود یک جهاد کبیر انجام داد، خیلی‌ها آمدند طلبه بشوند اما نتوانستند در این راه باشند و جهاد کبیر انجام بدهند؛ روحانیون و طلابی که در این راه هستند قدر خود را بدانند.

 

عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یادآور شد: طلاب و روحانیون باید همیشه با کتاب مأنوس باشند و سواد کافی داشته باشند، مردم باید بدانند که طلاب و روحانیون سربازان امام زمان (عج) هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*