۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » از نگاه رسانه ها » اسلایدر
  • شناسه : 801
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۰
  • 223 بازدید
  • ارسال توسط :

روحانی برخی می خواهند ما را مشغول حاشیه سازی کنند

تهران – ایرنا – رئیس جمهوری با بیان اینکه برخی می خواهند ما را مشغول حاشیه سازی کنند تا از اصل کار باز بمانیم، گفت: در عرصه سیاست خارجی موفقیت بزرگی به دست آورده ایم که انشاء الله مسیر که به پایان رسید، مسایل را باز می کنم و خیلی ها خجل خواهند شد. به […]

تهران – ایرنا – رئیس جمهوری با بیان اینکه برخی می خواهند ما را مشغول حاشیه سازی کنند تا از اصل کار باز بمانیم، گفت: در عرصه سیاست خارجی موفقیت بزرگی به دست آورده ایم که انشاء الله مسیر که به پایان رسید، مسایل را باز می کنم و خیلی ها خجل خواهند شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسملین حسن روحانی امروز (شنبه) در دیدار کارکنان نهاد ریاست جمهوری به مناسبت سال نو در مسجد سلمان فارسی نهاد برگزار شد، افزود: عده ای صبح تا شب به نام انتقاد به تخریب می پردازند و قلم و بیانشان آزاد است.

رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه تخریب و بد اخلاقی کار خوبی نیست، اظهار داشت: این شرایط حاکی از آن است که فضای کشور ما آزاد است.

رئیس دولت تدبیر و امید اضافه کرد: آزادی زیباست اما همه باید از آزادی حسن استفاده کرد و نباید خود را مشغول حاشیه سازی کنیم.

روحانی با بیان اینکه در عرصه سیاست خارجی موفقیت بزرگی به دست آورده ایم، گفت: چون در مسیر و راه هستیم کمتر در این ارتباط سخن می گویم، انشاء الله مسیر که به پایان رسید مسایل را باز می کنم و خیلی ها خجل خواهند شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*