۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8972
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۱۸
  • 76 بازدید
  • ارسال توسط :

روحیه و مدیریت جهادی برای تکمیل پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار بگیرد

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت: با اختصاص منابع مالی و استفاده از روحیه و مدیریت جهادی می توان کلیه پروژه های بالای ۷۰ درصد را به سرانجام رساند تا از اتلاف منابع مالی و زمان پیشگیری کرد. به گزارش خبرنگار ما – محسن خوانساری فرماندار ورامین در کمیته برنامه ریزی شهرستان طی سخنانی […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت: با اختصاص منابع مالی و استفاده از روحیه و مدیریت جهادی می توان کلیه پروژه های بالای ۷۰ درصد را به سرانجام رساند تا از اتلاف منابع مالی و زمان پیشگیری کرد.

به گزارش خبرنگار ما – محسن خوانساری فرماندار ورامین در کمیته برنامه ریزی شهرستان طی سخنانی با اشاره به ایام مبارک ماه رمضان و شبهای پر فیض قدر گفت: خدمت صادقانه به مردم در حکومت اسلامی از عبادات به شمار می رود و مسئولان باید قدر ان را بدانند.

وی افزود: دولت تدبیر و امید با وجود مشلات مهمی همچون پرونده هسته ای و تحریم های اقتصادی در راستای توسعه و پیشرفت کشور گام برداشته و رشد مثبت اقتصادی و توقف تورم از نشانه های اقدامات دولت است.

وی پاسخگویی به مطالبات مردم را از اقدامات دیگر دولت دانست و افزود: پیگیری پرونده هسته ای و حل مشکل تحریم های اقتصادی در چارچوب پاسخگویی به خواسته های مردم انجام می شود و دولت همواره خود را متعهد به دفاع از حقوق ملت می داند.

فرماندار ورامین با اشاره به اختصاص بودجه به پروژه های عمرانی شهرستان ورامی در سال گذشته گفت: در سال ۹۳ اعتبار پروژه های شهرستانی ورامین بیش از ۴۴ میلیارد تومان بود که بیش از ۴۷ درصد ان محقق شده است.

وی افزود: با توجه به اشاره صریح قانون بودجه کل کشور در سال ۹۴ دستگاه های دولتی با توجه به وجود پروژه های نیمه تمام باید از تعریف پروژه جدید خود داری کنند و فقط پروژه های بالای ۷۰ درصد را تکمیل و به بهر برداری برسانند.

خوانساری ارائه گزارش از سوی ادرات شهرستان در خصوص پروژه های عمرانی و نیاز آنان به بودجه را بسیار مهم دانست و افزود: باید مشخصات دقیق پروژه های عمرانی ملی، استانی و شهرستانی هر ارگان و نهادی در کنار اولویت های مهم مردم و نیاز انان به خدمات مختلف باید به صورت دقیق از سوی ادارات مورد ارزیابی قرار بگیرد تا در استانداری و فرمانداری برنامه ریزی مناسبی صورت بگیرد.

فرماندار ورامین گفت: با اختصاص منابع مالی و استفاده از روحیه و مدیریت جهادی می توان کلیه پروژه های بالای ۷۰ درصد را به سرانجام رساند تا از اتلاف منابع مالی و زمان پیشگیری کرد .

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*