۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 39679
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
روز قدس، نمایش وحدت جهان اسلام و منشاء بیداری اسلامی
روز قدس، نمایش وحدت جهان اسلام و منشاء بیداری اسلامی

روز قدس، نمایش وحدت جهان اسلام و منشاء بیداری اسلامی

قرچک – آبرومند: امام جمعه قرچک روز قدس را نمایش وحدت جهان اسلام و منشاء بیداری اسلامی دانست و گفت: در این روز روح تازه‌ای به منطق مقاومت می‌دمد و امسال قدر و قیمت منطق و مجاهدان مقاومت به ویژه سردار دل‌ها و سید شهدای جبهه مقاومت سردار سلیمانی برای همگان آشکارتر می‌شود. به گزارش […]

قرچک – آبرومند: امام جمعه قرچک روز قدس را نمایش وحدت جهان اسلام و منشاء بیداری اسلامی دانست و گفت: در این روز روح تازه‌ای به منطق مقاومت می‌دمد و امسال قدر و قیمت منطق و مجاهدان مقاومت به ویژه سردار دل‌ها و سید شهدای جبهه مقاومت سردار سلیمانی برای همگان آشکارتر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا راهپیمایی روزجهانی قدس برگزار نمی‌شود ولی زنده نگه داشتن این روز با اجرای برنامه‌های ویژه لازم و ضروری است.

 

وی افزود: مهم‌ترین برنامه سخنرانی مهم، مؤثر و مفید مقام معظم رهبری است که با جهان اسلام سخن گفتند.

 

امام جمعه قرچک خاطرنشان کرد: بدون شک فرمایشات مقام معظم رهبری رهنمودهای جدیدی را برای همه مجاهدان راه حق و مجاهدان جبهه مقاومت و آزادی خواهان جهان خواهد داشت.

 

حجت الاسلام اسماعیلی ادامه داد: همه ما می‌دانیم روز جهانی قدس روز حیثیت و آبروی دنیای اسلام بوده چرا که جلوه زیبای صف بندی حق در مقابل باطل است.

 

وی تصریح کرد: روز قدس، روز نمایش وحدت جهان اسلام و منشاء بیداری اسلامی، روز دفاع از حق و دفاع از مظلوم و حمایت از یک منطق بی‌بدلیل الهی است.

 

امام جمعه قرچک بیان کرد: آرمان قدس شریف آرمانی متعلق به آزادی خواهان جهان است، لذا هر ساله غیرت اسلامی در میان ملت‌های جهان اسلام به وجود می‌آید که زاویه‌های جدید مجاهدت‌ها را برای همه مجاهدان و آزادی خواهان جهان باز می‌کند.

 

حجت الاسلام اسماعیلی گفت: روز قدس روح تازه‌ای به منطق مقاومت می‌دمد و امسال نیز قدر و قیمت منطق و مجاهدان مقاومت به ویژه سردار دل‌ها و سید شهدای جبهه مقاومت سردار سلیمانی برای همگان آشکارتر می‌شود.

 

وی اظهار داشت :آزادی قدس مقدمه تشکیل حکومت جهانی اسلامی بوده و این هدف امام دیروز، امام امروز و همه شهدای گرانقدر و گران‌سنگ بوده است، لذا حمایت‌ها و اعتراضات دنیای اسلام هیچ وقت تعطیل نخواهد شد.

 

امام جمعه قرچک تأکید کرد: امیدوارم بر محور تفکر اسلامی با موضع استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم که در واقع معیار و ملاک اندیشه ولایت علوی است امروز همه مؤمنین و مؤمنات به هر نحوی از انحاء انزجار و اعتراض شان را نسبت به استکبار و ایادی آن به ویژه صهیونیست‌ها نشان بدهند و همگان خواهان آزادی قدس شریف باشیم و باید تا آخرین روز آزادی قدس و نابودی اسرائیل منطق و جبهه مقاومت را پاس بداریم.

 

حجت الاسلام اسماعیلی در پایان عنوان کرد: خداوند به همه ما توفیق عنایت کند که به برکت خون‌های مقدس شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری با دست با کفایت ایشان بتوانیم پرچم بلند مرتبه اسلام را در قدس و همه بلاد اسلامی به اهتزاز در بیاوریم و با معظم له نمازهای جمعه و جماعت را برپا کنیم تا مقدمه‌ای برای حضور و ظهور حضرت ولیعصر(عج) باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*