۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 39678
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
روز قدس تجلی مبارزه با استکبار و صهیونیسم در منطقه است
روز قدس تجلی مبارزه با استکبار و صهیونیسم در منطقه است

روز قدس تجلی مبارزه با استکبار و صهیونیسم در منطقه است

دماوند – آبرومند: مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند در گفتگو با ایرنا با اشاره به اهمیت روز قدس اظهار داشت: اهمیت این روز برای مردم جمهوری اسلامی ایران هم به لحاظ دینی و مذهبی و هم‌ به لحاظ مسائل منطقه‌ای بر کسی پوشیده نیست و قدس قبله اول و سرزمین مقدس مسلمانان است. به گزارش […]

دماوند – آبرومند: مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند در گفتگو با ایرنا با اشاره به اهمیت روز قدس اظهار داشت: اهمیت این روز برای مردم جمهوری اسلامی ایران هم به لحاظ دینی و مذهبی و هم‌ به لحاظ مسائل منطقه‌ای بر کسی پوشیده نیست و قدس قبله اول و سرزمین مقدس مسلمانان است.

به گزارش خبرنگار ما – وی افزود: آنچه که مبرهن است ظلم هیچ‌گاه پابرجا نبوده و همواره پیروزی از آن کسی است که در مقابل ظلم ایستاده و مبارزه می‌کند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه سرزمین قدس و آوارگی یک ملت از یاد نخواهد رفت ادامه داد: روز قدس که تجلی مبارزه با استکبار و صهیونیسم در منطقه است، ابتکار و نگاه جامع بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی به آینده اسلام بود.

 

حیدری خاطر نشان کرد: مردم شهرستان دماوند هر ساله همچون دیگر مسلمانان در داخل و خارج از کشور با شرکت در راهپیمایی و سر دادن شعار” مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” خشم و انزجار خود را نسبت به جنایات، آدم‌کشی و غصب سرزمین مسلمانان که توسط رژیم صهیونیسم انجام می‌شد اعلام می‌کردند.

 

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهرستان دماوند در سال جاری گفت: با توجه به شرایط حاکم در نقاط مختلف کشور به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، امکان تجمع و برگزاری مراسم راهپیمایی وجود نداشت و روز قدس ۹۹ با دیگر سال‌ها متفاوت برگزار می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه عدم برگزاری راهپیمایی به منزله سکوت در مقابل دشمن غاصب نیست اضافه کرد: نباید وجود مسائلی از قبیل کرونا سبب کمرنگ شدن اهمیت روز قدس شود و باید از ظرفیت فضای مجازی به منظور زنده نگه‌داشتن این روز بهره‌مند شد.

 

حیدری با اشاره به نقش رسانه‌ها در شرایط کنونی تصریح کرد: باید به گونه‌ای در فضای مجازی و رسانه‌های سمعی و بصری مسئله فلسطین بیش از پیش مورد توجه جهانیان قرار گیرد که خلاء عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس احساس نشود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*