۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 8991
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۶
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :

روز قدس روز احیاء قوانین اسلام است

پیشوا – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پیشوا در آستانه روز جهانی قدس بیان داشت: روز قدس از نگاه حضرت امام خمینی(ره) روز مقابله مستضعفین و مستکبرین و روز احیاء قوانین اسلام است. به گزارش خبرنگار ما – عباس ملکوتی خواه در آستانه روز جهانی قدس با تاکید بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی این […]

پیشوا – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پیشوا در آستانه روز جهانی قدس بیان داشت: روز قدس از نگاه حضرت امام خمینی(ره) روز مقابله مستضعفین و مستکبرین و روز احیاء قوانین اسلام است.

به گزارش خبرنگار ما – عباس ملکوتی خواه در آستانه روز جهانی قدس با تاکید بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی این روز تاریخی در شرایط حساس فعلی اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس بیانگر این حقیقت باشد که موضوع فلسطین همچنان مسئله اول جهان اسلام است.

عباس ملکوتی خواه افزود: شرایط حال حاضر منطقه به علت حضور جریان تکفیری در منطقه و جریان سازش در داخل فلسطین نیاز پرداختن هر چه جدی‌تر به آرمان فلسطین را دو چندان می‌کند.

وی افزود: انتخاب روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) نشان داد که اندیشه استکبارستیزی فقط محدود به خاک ایران نبوده بلکه در سراسر جهان اسلام جریان دارد.

دکتر ملکوتی خواه در ادامه اظهار داشت: این روز گرامی برای ملت مسلمان ایران تداوم قهرمانانه راه امام خمینی(ره) در سایه رهبری‌های حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای و دستمایه عزت و عظمت مسلمانان است.

فرماندار پیشوا روز قدس را از نگاه امام(ره) روز مقابله مستضعفین و مستکبرین و روز احیاء قوانین اسلام دانست و افزود: پاسداشت روز جهانی قدس این پیام را به جهان می دهد که صهیونیسم غاصب، اگرچه جغرافیای کوچکی از جهان را اشغال کرده است، اما اندیشه های مسموم سردمدارانش پهنای همه کشورهای اسلامی را نشانه رفته است و این امر، هشیاری رهبران فکری، سیاسی و نظامی کشورهای مسلمان را می طلبد.

وی در پایان از مردم ولایی و شهیدپرور شهرستان پیشوا خواست تا بار دیگر با حضور چشمگیر خود در روز جهانی قدس انزجار خود را از صهیونیست و جهان استکبار به نمایش بگذارند.

لازم به ذکر است؛ راهپیمایی روز قدس شهرستان پیشوا جمعه ۱۹تیرماه ساعت ۱۱:۳۰ از مقابل مسجد امام خمینی(ره) تا صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار خواهد شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*