۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3158
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۹
  • 137 بازدید
  • ارسال توسط :

روز قدس روز استقامت، مقاومت و جنگ با استکبار جهانی است

ورامین – ابتکار آنلاین: محسن خوانساری گفت: کشورهای طرفدار دموکراسی برای تحقیق و تفحص در تمامی مباحث علمی و تاریخی راه را برای محققین و دانشمندان باز می گذارند ولی کسی حق ندارد در مورد هولوکاس تحقیق کند و یا مطلبی بنویسد زیرا خودشان نیز می دانند که قضیه هولوکاس یک افسانه بیشتر نیست. به […]

ورامین – ابتکار آنلاین: محسن خوانساری گفت: کشورهای طرفدار دموکراسی برای تحقیق و تفحص در تمامی مباحث علمی و تاریخی راه را برای محققین و دانشمندان باز می گذارند ولی کسی حق ندارد در مورد هولوکاس تحقیق کند و یا مطلبی بنویسد زیرا خودشان نیز می دانند که قضیه هولوکاس یک افسانه بیشتر نیست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان ورامین بعنوان سخنران راهپیمایی شهر جوادآباد در روز جهان قدس عنوان کرد: روز قدس روز استقامت، روز مقاومت، روز جنگ با استکبار جهانی است.

وی افزود: در سال ۱۳۵۹ حضرت امام خمینی (ره) برای اولین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان را روز برائت از مستکبرین جهان بخصوص اسرائیل جنایت کار معرفی کرده و این روز را روز جهانی قدس نام گذاری نمودند.

این مسئول گفت: بعد از اعلام روز جهانی قدس توسط امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۹ ، مردم بیش از ۷۰ کشور جهان از این نام گذاری استقبال کرده و با حضور در خیابان ها با موضع امام خمینی (ره) لبیک نموده و شعار مرگ بر استکبار سر دادند.

فرماندار ورامین بیان کرد: تاریخ گواه است که اسرائیل خونخوار بیش از ۲۷ جنایت فجیع در فلسطین و لبنان مرتکب شده است تا بتواند سرزمین فلسطین را تصاحب کرده و سرزمین خیالی موعود را در انجا تاسیس کند.

وی افزود: کشور فلسطین دارای سه موقعیت بزرگ جغرافیایی بوده که از شرق همجوار با آسیا و از شمال مشرف با اروپا و از جنوب همسایه قاره آفریقا می باشد و از همه مهمتر اولین قبله گاه مسلمانان جهان در این کشور است که برای امت اسلامی دارای اهمیت بسیاری می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین اظهار داشت: پس از اینکه اسرائیل تمامی مذاهب و ادیان دنیا را دارای سرزمین مشخص دید و یهود را آواره کشورهای دنیا ، تصمیم بر تاسیس کشوری بنام اسرائیل نموده و با توجه به موقعیت استراتژیکی فلسطین قصد برپایی این کشور را در سرزمین مقدس قدس نمود.

وی بیان کرد : امروز نبض اقتصاد ،تجارت و رسانه در آمریکا و اروپا در دست یهود و اسرائیل است و این قده سرطانی برای کشور های بزرگ اروپایی هم همانند یک خار در چشم تبدیل شده و این ملل برای در آوردن این خار از چشمشان راهی جز صبر در برابر زیاده خواهی های اسرائیل ندارند.

فرماندار شهرستان ورامین ادامه داد: ولی ملل اسلامی و مردم آزاده و انسان دوست دنیا این فرزند نامشروع را نمی خواهد و در برابر زیاده خواهی آنان ایستاده و خواهد ایستاد.

این مسئول ضمن اشاره به کشتار فجیع انسانی اسرائیل در صبرا و شطیلا اضافه کرد: امروز اسرائیل بی شرم و گستاخ بطور واضه و علنی از کشتار کودکان و زنان بی سرپناه و حمله به بیمارستان ها و مدارس سخن می گوید.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین گفت: ما سکوت کشورهای مدعی حقوق بشر و سازمان ملل در برابر جنایت اسرائیل را هم محکوم می کنیم.

وی عنوان کرد: اسرائیل دین یهود را تحریف نموده و خیلی بی شرمانه می گوید ما ملت برگزیده دنیا هستیم و خداوند حیواناتی از جنس انسان(مسلمانان ، مسیحیان، بودائیان) برای خدمت به یهود آفریده است.

فرماندار شهرستان ورامین افزود:امام خمینی (ره) از ابتدای سال ۱۳۴۰ پیگیر مساله فلسطین بودند و روز قدس را یادگاری برای ملل ظلم ستیز و مظلوم نواز دنیا گذاشتن.

خوانساری گفت: مردم غزه در جنگ ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و ۸ روزه موفق بود و با عنایت خداوند و دعای مردم دنیا باز هم پیروز خواهد شد.

وی ادامه داد: بعد از پیروز ی انقلاب اسلامی دنیا این پیروزی را پیروزی فلسطین تلقی کرده و بعد از آن یکی یکی از کشور های عربی از خواب بیدار شده و تصمیم به رهای از چنگال مستکبرین و ظالمان گرفتند.

این مسئول اظهار داشت: انتفاضه یعنی اینکه با دستان خالی در مقابل سلاح های دشمن بایستیم همانطور که مردم انقلاب با دست خالی در مقابل شاه ملعون و ستمکار پهلوی ایستادند و مردم فلسطین بدانند در این سنگ هایی که بسمت اسرائیل خونخوار پرتاب میکنند نیرویی الهی نهفته است که سلاح های فوق پیشرفته اسرائیل در برابر آن ضعیف است.

وی گفت: وظیفه کشور های اسلامی در برابر مردم فلسطین و غزه سنگین است و باید با همکاری و همدلی و اتحاد این عزیزان را یاری نمود و نباید خدای ناکرده طوری بشود که در مقابل خداوند سرافکنده باشیم.

فرماندار شهرستان ورامین ضمن اشاره به فتنه ۸۸ و شعار های ضد فلسطینی منافقین در راهپیمایی روز قدس سال ۸۹ گفت: شعارهایی که در ان سال داده شد توسط خود عوامل صهیونیسم بین الملل و بطور هدفمند ساخته شده بود که با هوشیاری و درایت مردم فهیم در این حرکت بی شرمانه در نطفه خفه شد.

وی ادامه داد: کشورهای طرفدار دموکراسی برای تحقیق و تفحص در تمامی مباحث علمی و تاریخی راه را برای محققین و دانشمندان باز می گذارند ولی کسی حق ندارد در مورد هولوکاس تحقیق کند و یا مطلبی بنویسد زیرا خودشان نیز می دانند که قضیه هولوکاس یک افسانه بیشتر نیست.

فرماندار شهرستان ورامین ضمن صهیونیسم خواندن گروهک های تکفیری و داعشی تصریح کرد: دشمن کنار مرز کشور عزیزمان ایران در انتظار تفرقه و اختلاف بین دولتمردان و مردم است تا از این فرصت برای ضربه زدن به ایران استفاده کنند.

وی گفت: امروز باید همانند گذشته گوش بفرمان رهنمودهای مقام معظم رهبری و آگاه به مسائل زمانه باشیم تا هیچ کسی در دنیا حتی خواب تجاوز به کشورمان را نبیند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین در پایان سخنان خود اظهار داشت: از خداوند منان می خواهیم که مستکبرین جهان بخصوص آمریکا و اسرائیل جنایت کار را نابود کرده و همه مسلمانان جهان پشت سر امام زمان حضرت مهدی(عج) و در کنار امام خامنه ای حفظ الله در مسجدالاقصی نماز جمعه بخوانیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*