۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 27754
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  • 107 بازدید
  • ارسال توسط :
روند اجرای پروژه‌های ورزشی رو به رشد است
روند اجرای پروژه‌های ورزشی رو به رشد است

روند اجرای پروژه‌های ورزشی رو به رشد است

قم – آبرومند: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاری در حوزه ورزش و سلامت، امری مهم و ضروری است.

قم – آبرومند: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاری در حوزه ورزش و سلامت، امری مهم و ضروری است.

 

به گزارش خبرنگار ما – علی لاریجانی عصر امروز در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی پیامبر اعظم (ص) در قم عنوان کرد: سهم استان قم به لحاظ سرانه ورزشی، پایین است و باید اجرای پروژه های بیشتری در توسعه زیرساختهای ورزشی در قم مورد توجه قرار گیرد.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: سرمایه گذاری در حوزه ورزش و سلامت امری مهم و ضروری است، توسعه اماکن ورزشی در قم می تواند بخش زیادی از نیاز مردم و جوانان در افزایش سلامت و نشاط را تامین کند.

 

وی اظهار کرد:اجرای پروژه های ورزشی در سطح کشور،روندی رو به رشد دارد و پروژه های ارزشمندی نیز در حوزه خدمات اجتماعی عملیاتی شده است.

 

لاریجانی بیان کرد: جوانان به تحقق پروژه های مفرح و ورزشی نیاز دارند،وزارت ورزش و جوانان در سالهای اخیر،تعداد زیادی از پروژه ها و طرح های ورزشی را در شهرها و استان های مختلف دنبال کرده است.

 

وی گفت:خوشبختانه قوانین حمایتی در جهت توسعه فضاهای ورزشی در مجلس تصویب شده است و در برنامه ششم توسعه کشور، کمک های خوبی برای توسعه فعالیت های ورزشی در نظر گرفته شده است.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اختصاص سهمی از درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده در استای گسترش سرانه ورزشی در استان ها یکی از این رویکردهای مهم است.

 

وی بیان کرد:واگذاری طرح های نیمه کاره به بخش خصوصی،یکی دیگر از اقداماتی است که می تواند در توسعه فضاهای ورزشی اثرگذار باشد،در قم طرح های خوبی از طریق ظرفیت های قانونی به بخش خصوصی واگذار شده است.

 

لاریجانی اظهار کرد: به واسطه شرایط اقتصادی جامعه باید در جهت سلامت مردم،حمایت های جدی تری صورت گیرد.

 

وی با ابراز خرسندی از افتتاح این پروژه بیان کرد: این منطقه از جمله مناطق محروم قم است و به همین دلیل در کلنگ زنی و همچنین افتتاح این پروژه در قم حضور یافتم.

(منبع خبر: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*