۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » فرهنگی » کرج
  • شناسه : 36964
  • ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :
رونمایی از کتاب هفتاد داستان در یک بوستان در کرج
رونمایی از کتاب هفتاد داستان در یک بوستان در کرج

رونمایی از کتاب هفتاد داستان در یک بوستان در کرج

کرج – آبرومند: کتاب هفتاد داستان در یک بوستان حاصل کار گروهی یک ساله دانشجویان فرهنگیان پردیس امیرکبیر البرز رونمایی شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – فریدون کوره‌ای مدرس پردیس امیرکبیر دانشگاه فرهنگیان استان البرز  به  همراه ۷۰ دانشجو ی  این مرکز علمی کتاب  هفتاد داستان در یک بوستان را به […]

کرج – آبرومند: کتاب هفتاد داستان در یک بوستان حاصل کار گروهی یک ساله دانشجویان فرهنگیان پردیس امیرکبیر البرز رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – فریدون کوره‌ای مدرس پردیس امیرکبیر دانشگاه فرهنگیان استان البرز  به  همراه ۷۰ دانشجو ی  این مرکز علمی کتاب  هفتاد داستان در یک بوستان را به رشته تحریر درآورده است.

 

نویسنده این کتاب روز سه شنبه  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  این کتاب رمان با موضوع های فرهنگی ، اجتماعی و  مسائل مختلف علمی نگاشته شده است .

 

کوره ای ادامه داد : تاکنون هفت کتاب دیگر به نام های «بازآفرینی ضرب المثل ها»، « سیمای زن در آثار نظامی گنجه ای »، «درکوچه باغ های رنگین کمان» ،« کتاب کارفارسی دهم »، «کتاب فارسی یازدهم »، «کتاب فارسی دوازدهم » و «کتاب فارسی سال چهارم متوسطه قدیم» را به رشته تحریم درآورده ام که بخشی از این آثار در قالب کار گروهی  توسط دانشجویان و دانش آموزان نگاشته شده است.

 

وی بیان داشت : در کتاب هفتاد داستان در یک بوستان، هفتاد رمان به صورت تلخیصی آورده شده و در واقع یک کار پژوهشی است.

 

این مدرس دانشگاه افزود: کارگروهی نویسندگی با هدف تشویق و ترغیب دانش آموزان و دانشجویان به هنر نویسندگی را در مدارس استان البرز و پردیس امیرکبیر فرهنگیان در برنامه کاری خود قرارداده ام تا نوجوانان و جوانان بتوانند در این زمینه ذوق و قریحه خود را به منصه ظهور برسانند.

 

وی تاکید کرد که در تمام آثاری که به صورت گروهی نگاشته شده ، اسامی دانش آموزان و دانشجویان مشارکت کننده ، نوشته شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*