۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 43269
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
رونمایی از ۱۴ جلد کتاب شهدای منطقه ۱۷
رونمایی از ۱۴ جلد کتاب شهدای منطقه ۱۷

رونمایی از ۱۴ جلد کتاب شهدای منطقه ۱۷

تهران – آبرومند : معصومه مهران معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه ۱۷با اشاره به برنامه های شهرداری منطقه در هفته دفاع مقدس گفت: از ۱۴ جلد کتاب شهدای منطقه ۱۷ که شامل سرگذشت، خاطرات و تصاویر شهدا است در این هفته رونمایی می شود. به گزارش خبرنگار ما – معصومه مهران معاون توسعه منابع […]

تهران – آبرومند : معصومه مهران معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه ۱۷با اشاره به برنامه های شهرداری منطقه در هفته دفاع مقدس گفت: از ۱۴ جلد کتاب شهدای منطقه ۱۷ که شامل سرگذشت، خاطرات و تصاویر شهدا است در این هفته رونمایی می شود.

به گزارش خبرنگار ما – معصومه مهران معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه ۱۷به برنامه های ویژه برای هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: به همت اداره ایثارگران شهرداری منطقه ۱۷ سرگذشت، وصیت نامه، زندگی نامه و تصاویر شهدای منطقه ۱۷ در قالب ۱۴ محله و ۱۴ جلد آماده شده که در نمایشگاه کتابی در هفته دفاع مقدس رونمایی می شود. در این کتاب که کار پژوهی و گردآوری آن توسط اداره ایثارگران صورت گرفته زندگی تمامی شهدای منطقه ۱۷ درج شده است.در این هفته کار رونمایی از این کتاب صورت گرفته و پس از آن در تیراژی وسیع منتشر شده و در اختیار عموم و همچنین خانواده معزز شهدا قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به سایر برنامه های هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد : صبح روز ۳۱ شهریور در دفتر شهرداری از فرزندان شاهد تجلیل خواهد شد و عصر همان روز نیز تکریم از خانواده شهدای دفاع مقدس را در برنامه داریم.

مهران  افزود: یکی از برنامه های ویژه آئین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام است که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته روز اول مهر مزار شهدای گمنام بوستان ابوذر عطرافشانی و غبار روبی می شود. همچنین در برنامه ای تحت عنوان “مهمانی لاله ها” به مرمت، بازسازی و نظافت قطعات شهدای منطقه ۱۷ در بهشت زهرای تهران خواهیم پرداخت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*