۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 36041
  • ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
  • 83 بازدید
  • ارسال توسط :
رکسانا در شهرستان فیروزکوه به روی صحنه رفت
رکسانا در شهرستان فیروزکوه به روی صحنه رفت

رکسانا در شهرستان فیروزکوه به روی صحنه رفت

فیروزکوه – آبرومند: به همت انجمن هنرهای نمایشی نمایش «سرودهای نوجوانی که رژه رفتن را از رکسانا بیشتر دوست داشت» به کارگردانی هومن رهنمون به روی صحنه رفت. به گزارش خبرنگار ما – نمایش «سرودهای نوجوانی که رژه رفتن را از رکسانا بیشتر دوست داشت» به کارگردانی هومن رهنمون و نویسندگی علیرضا کوشک جلالی در […]

فیروزکوه – آبرومند: به همت انجمن هنرهای نمایشی نمایش «سرودهای نوجوانی که رژه رفتن را از رکسانا بیشتر دوست داشت» به کارگردانی هومن رهنمون به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ما – نمایش «سرودهای نوجوانی که رژه رفتن را از رکسانا بیشتر دوست داشت» به کارگردانی هومن رهنمون و نویسندگی علیرضا کوشک جلالی در مجتمع فرهنگی هنری آفرینش به روی صحنه رفت.

 

به همین گزارش  رئیس بنیاد شهید – رئیس اداره و همچنین با حضور دوجانباز اعصاب و روان افتتاح شد.

 

شایان ذکر است موضوع داستان فرزند جوان یکی از شهدای دفاع مقدس را روایت می‌کند که تمایل به حضور در گروه‌های مختلف اجتماعی دارد و نماینده‌ی این گروه‌ها در قالب همسرایان همواره او را تشویق به این کار می کنند؛ اما مادر خطراتی که در کمین است را بیان می‌کند و خواهان عدم حضور اوست. در نهایت نوجوان بعد از کشمکش‌های بسیار با مادر حتی از عشق خود رکسانا نیز صرف نظر کرده و رژه و جنگ را

 

شادی معظمی در فضایی فیزیکال و موسیقایی طراحی و اجرا شده و بیش از ۳۰ بازیگر با طراحی حرکات بهروز پوربرجی و آهنگسازی کیکاووس فرجی همراه با تصاویر ویدئو آرتی که توسط علیرضا انتخاب می‌کند.

 

نمایش «رکسانا» با دراماتورژی عینالو و روناک جعفری انتخاب و تدوین شده‌اند و همزمان روی پرده و در جای جای صحنه پروژکشن اجرا شد.

 

خاطر نشان می شود از عمو زاده و جواد فخرآور دو جانباز اعصاب و روان بالا ۵۰ در صد تقدیر شد.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*