۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 31490
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
زمان تنفس برای بازپرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی در نظر گرفته شود
زمان تنفس برای بازپرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی در نظر گرفته شود

زمان تنفس برای بازپرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی در نظر گرفته شود

دماوند- آبرومند: فرماندار دماوند با بیان اینکه در نظرگرفتن زمان تنفس بازپرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی بسیار مهم است،خواستار تحقق آن برای تولیدکنندگان دماوند شد.   به گزارش خبرنگار ما- مجید صفری صبح سه شنبه در حاشیه بررسی مشکلات ۲ واحد دامداری و پرورش مرغ تخم‌گذار در رودهن در جمع خبرنگاران گفت: در نظر گرفتن زمان […]

دماوند- آبرومند: فرماندار دماوند با بیان اینکه در نظرگرفتن زمان تنفس بازپرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی بسیار مهم است،خواستار تحقق آن برای تولیدکنندگان دماوند شد.

 

به گزارش خبرنگار ما- مجید صفری صبح سه شنبه در حاشیه بررسی مشکلات ۲ واحد دامداری و پرورش مرغ تخم‌گذار در رودهن در جمع خبرنگاران گفت: در نظر گرفتن زمان تنفس در خصوص بازپرداخت بدهی‌ها برای تولیدکنندگان بسیار مهم است.

 

وی افزود: در صورت تحقق زمان تنفس، تولیدکنندگان جان تازه‌ای گرفته و به چرخه تولید بازمی‌گردند.

 

فرماندار دماوند ادامه داد: ما در سال رونق تولید، سعی در مساعدت به صورت عملیاتی داشته و با ورود به کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، دامداری ها و مراکز تولیدی افرادی که در حوزه کشاورزی مشکل دارند، سعی در استفاده از اختیارات ستاد رفع موانع تولید استان تهران داریم.

 

صفری گفت: امیدواریم که با کمک و اتفاقاتی که در شهرستان می‌افتد، بسیاری از کارگاه‌ها، کارخانجات و دامداری‌هایی که زمین‌گیر شده و سالیان سال از چرخه تولید خارج شده بودند را تا پایان سال به چرخه تولید بازگردانیم.

 

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از ۱۶ مورد بازدید از کارگاه‌های مختلف داشتیم که تعداد زیادی از این موارد، به چرخه تولید بازگشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*