۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » زنجان » عناوین اصلی
  • شناسه : 53298
  • ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
زنبورداران زنجانی برای دریافت شکر اقدام کنند
زنبورداران زنجانی برای دریافت شکر اقدام کنند

زنبورداران زنجانی برای دریافت شکر اقدام کنند

زنجان – آبرومند: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: زنبورداران در سطح شهرها و روستاهای این استان برای دریافت شکر مورد نیاز خود اقدام کنند.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – ولی الله زمانی افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران در راستای تنظیم بازار و انجام ماموریت های خود اقدام […]

زنجان – آبرومند: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: زنبورداران در سطح شهرها و روستاهای این استان برای دریافت شکر مورد نیاز خود اقدام کنند.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – ولی الله زمانی افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران در راستای تنظیم بازار و انجام ماموریت های خود اقدام به تخصیص ۲۰ هزار تن شکر برای زنبورداران کرده است.

وی اظهار داشت: زنبور داران استان در سطح شهرها و روستاها که در این صنف فعالیت دارند، می توانند از جهاد کشاورزی برای تحویل شکر معرفی نامه دریافت کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بعد از تخصیص شکر مورد نیاز برای زنبورداران استان، مراجع ذیصلاح اقدامات و نظارت های لازم را انجام خواهند داد.

زمانی خاطرنشان کرد: تخصیص میزان شکر برای زنبورداران استان هیچ محدودیتی ندارد.

وی تاکید کرد: تخصیص سهمیه شکر برای این صنف بر اساس نیاز انجام می شود.

به گزارش ایرنا، این استان بیش از ۲ هزار زنبورستان دارد و حدود ۲ هزارو ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم در این بخش مشغول به کار هستند.

کندوهای زنبور استان زنجان ثابت و سیار بوده و بیش از ۱۹۴ نفر با مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در بخش زنبورداری و تولید عسل مشغول به کار هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*