۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 6716
  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۳
  • 156 بازدید
  • ارسال توسط :

زیارت جایگاه شهدا جزو برنامه های اساسی حکومت اسلامی است

فیروزکوه – ابتکار ورامین: نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: زیارت جایگاه شهدا جزو برنامه های اساسی حکومت اسلامی است و حتی در روایات داریم برای جاودانه ماندن راه شهدا، حکومت باید هزینه کرده و مردم را به زیارت ببرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از دیمه نیوز – حجت الاسلام […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: زیارت جایگاه شهدا جزو برنامه های اساسی حکومت اسلامی است و حتی در روایات داریم برای جاودانه ماندن راه شهدا، حکومت باید هزینه کرده و مردم را به زیارت ببرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از دیمه نیوز – حجت الاسلام والمسلمین عبدالله اسماعیلی با اشاره به ارزش و اهمیت بالای اردوهای راهیان نور اظهارکرد: شهدای بزرگوار با تقدیم جان خویش در لقاء الی الله به نور پیوستند و بر این اساس، مشهد شهیدان در مناطق جنگی و عملیاتی کشور به عنوان جایگاه نور معرفی شده است.

وی گفت: اعزام به سرزمین های مقدس راهیان نور برای این است تا از مسیر شهدای بزرگوار روشنایی بگیریم تا به ظلمت و تاریکی نیفتیم و به راه نور و شهدا که مورد عنایت پروردگار متعال است رهنمون شویم.

حجت الاسلام اسماعیلی افزود: اعزام های کاروان های راهیان نور برای این است تا فداکاری ها، جانفشانی ها و از خود گذشتگی های آن انسان های نورانی و آسمانی را به انسان های زمینی نشان دهیم و درس بگیریم.

وی تصریح کرد: زیارت جایگاه شهدا جزو برنامه های اساسی حکومت اسلامی است و حتی در روایات داریم برای جاودانه ماندن راه شهدا، حکومت باید هزینه کرده و مردم را به زیارت ببرد.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه در ادامه با اشاره به خطراتی که امروز نظام اسلامی را تهدید می کند، تاکید کرد: این تهدیدها همان تهدیدهایی است که زمانی جامعه نبوی و علوی را تهدید می کرد تا دلسوزی های نبی مکرم اسلام(ص) و امیر مؤمنان حضرت علی(ع) بر جامعه روشن و آشکار نشود و این تهدیدات، امروز آرمان های بلند شهدا را نشانه رفته است.

وی با بیان اینکه در راستای دوام و بقای نظام مقدس اسلامی باید جان های عزیز زیادی فدا می شد، تصریح کرد: آحاد جامعه بخصوص نسل های جدید انقلاب باید با کسانی که برای این اعتقادات و آرمان ها جان داده و جانفشانی کرده اند آشنا شوند و این مهم جزو ضرورت های لاینفک نظام اسلامی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*