۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 52194
  • ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
زیرساخت‌های امنیتی شهریار بر اساس تراکم جمعیتی نیازمند توسعه است
زیرساخت‌های امنیتی شهریار بر اساس تراکم جمعیتی نیازمند توسعه است

زیرساخت‌های امنیتی شهریار بر اساس تراکم جمعیتی نیازمند توسعه است

شهریار- آبرومند: شهردار شهریار با اشاره به احداث ۲ پروژه احداث ساختمان کلانتری در ۲ محله شهریار گفت: زیرساخت های امنیتی شهریار بر اساس تراکم جمعیتی نیازمند توسعه است.   به گزارش خبرنگار ما – بهروز کاویانی در حاشیه بازدید از ۲ پروژه احداث ساختمان کلانتری در محله جعفریه و ضلع جنوبی چهارراه محمدآباد شهریار […]

شهریار- آبرومند: شهردار شهریار با اشاره به احداث ۲ پروژه احداث ساختمان کلانتری در ۲ محله شهریار گفت: زیرساخت های امنیتی شهریار بر اساس تراکم جمعیتی نیازمند توسعه است.

 

به گزارش خبرنگار ما – بهروز کاویانی در حاشیه بازدید از ۲ پروژه احداث ساختمان کلانتری در محله جعفریه و ضلع جنوبی چهارراه محمدآباد شهریار اظهار داشت: ایجاد احساس امنیت برای شهروندان، از مهمترین مقوله‌های مدیریت شهری است لذا با توجه به توسعه محدوده شهری و تراکم جمعیتی در شهر شهریار، ضروری است زیر ساخت‌های امنیتی نیز افزایش یابد.

 

کاویانی در ادامه بر افزایش رشد فیزیکی پروژه تاکید کرد و افزود: ردیف‌های اعتباری برای ساخت این ۲ پروژه مهیا است لذا سرعت عملیات عمرانی باید افزایش یابد تا رضایت مندی نسبی شهروندان از بدنه شهرداری بیش از پیش محقق شود.

 

وی اعتبار فاز اولیه هر پروژه را ۳۷ میلیارد ریال عنوان داشت و گفت: پیش بینی می‌شود، تکمیل و تجهیز هر کدام از پروژه‌ها بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال هزینه در بر داشته باشد، که مابقی اعتبار در فاز دوم با مصوبه شورای اسلامی شهر تأمین اعتبار خواهد شد.

 

شهردار شهریار با اشاره به اینکه هر ۲ پروژه در حال حاضر فعال است، عنوان داشت: ساختمان هر ۲ پروژه در ۳ طبقه؛ زیرزمین، همکف و طبقه اول و همچنین ساختمان نگهبانی، در زیربنایی حدود ۷۵۰ مترمربع، در حال اجرا است.

 

کاویانی از روند عملیات اجرایی در احداث ساختمان کلانتری محمدآباد ابراز رضایتمندی نمود و اظهار داشت: با تکمیل و تحویل هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها، علاوه بر انجام وظیفه، دعای خیر مردم را نیز برایتان به همراه خواهد داشت.

 

شهردار شهریار در پایان به جانمایی ساختمان‌های کلانتری اشاره کرد و بیان داشت: کلانتری ناحیه محمدآباد، عباس‌آباد و کرشته، می‌تواند محله‌های شرق شهر شهریار، روستای رضی‌آباد و محدوده شرقی شهرداری شهریار را پوشش دهد و کلانتری ناحیه جعفریه، به طور کلی محله‌های غربی بلوار طالقانی در فاز یک اندیشه و همچنین «آ. اس.پ، زمرد» و تمامی محدوده غربی شهرداری شهریار را پوشش دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*