۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28292
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
ساخت اماکن ورزشی وکتابخانه تنهاراه کاهش آسیب اجتماعی در پردیس است
ساخت اماکن ورزشی وکتابخانه تنهاراه کاهش آسیب اجتماعی در پردیس است

ساخت اماکن ورزشی وکتابخانه تنهاراه کاهش آسیب اجتماعی در پردیس است

پردیس- آبرومند: نماینده تهران، پردیس، اسلامشهر، ری و شمیرانات در مجلس گفت: ساخت اماکن ورزشی وکتابخانه تنهاراه کاهش آسیب اجتماعی در پردیس است.   به گزارش خبرنگار ما – فاطمه ذوالقدر بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری پردیس که در محل فرمانداری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه فرهنگ سازی و […]

پردیس- آبرومند: نماینده تهران، پردیس، اسلامشهر، ری و شمیرانات در مجلس گفت: ساخت اماکن ورزشی وکتابخانه تنهاراه کاهش آسیب اجتماعی در پردیس است.

 

به گزارش خبرنگار ما – فاطمه ذوالقدر بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری پردیس که در محل فرمانداری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه فرهنگ سازی و ساخت مراکز فرهنگی برای جمعیتی که در این شهرستان ساکن می‌شود در اولویت قرار دارد گفت: توجه به مسائل فرهنگی با ساخت اماکن ورزشی و کتابخانه تنها راه کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهرستان پردیس محسوب می‌شود. و اعتبار خوبی برای بهسازی و نوسازی کتابخانه ها تخصص داده شده است.

 

ذوالقدر در ادامه با بیان اینکه دولت به تنهایی از پس پرداخت هزینه‌های کلان بر نمی‌آید افزود: در حال حاضر ۲ خیر بیمارستان ساز برای تکمیل و راه اندازیبیمارستان در پردیس به ما اعلام همکاری کرده اند و به دنبال این هستیم که خیرین بیشتری را جهتدر راه اندازی بیمارستان جذب کنیم.

 

وی گفت: به کارگیری معلمان بومی پردیس در دستور کارمان قرار گرفته است چرا که تردد معلمین از تهران به پردیس با دشواری‌هایی همراه است و برای حمل و نقل در این شهرستان نیز در بودجه سال ۹۸ و تلفیق از صندوق توسعه ملی بودجه خوبی به مترو پردیس تعلق گرفته و نیاز به پی گیری نمایندگان برای تخصیص بودجه برای ساخت مترو با همکار قرارگاه خاتم دارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*