۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 53700
  • ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
سارقان موبایل در ورامین دستگیر شدند
سارقان موبایل در ورامین دستگیر شدند

سارقان موبایل در ورامین دستگیر شدند

ورامین – آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: سارقان موبایل قاپ با ۲۰ فقره سرقت در شهرستان ورامین دستگیر شدند.   به گزارش خبرنگار ما – سردار کیومرث عزیزی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت تلفن همراه آنان، رسیدگی به این شکایات در دستور کار […]

ورامین – آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: سارقان موبایل قاپ با ۲۰ فقره سرقت در شهرستان ورامین دستگیر شدند.

 

به گزارش خبرنگار ما – سردار کیومرث عزیزی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت تلفن همراه آنان، رسیدگی به این شکایات در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شرق استان تهران قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، بررسی سرنخ‌های بدست آمده از متهمان و انجام تحقیقات میدانی و تقویت گشت‌های کنترلی موفق شدند تا ۲ سارق حرفه‌ای را که با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به سرقت تلفن همراه شهروندان می‌کردند، شناسایی و در عملیاتی ضربتی این افراد را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

 

عزیزی اظهار داشت: با انجام تحقیقات تخصصی از متهمان، ۲ مالخر نیز شناسایی و در عملیاتی دستگیر شدند.

 

وی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۲۰ فقره سرقت تلفن همراه شهروندان در مناطق مختلف ورامین اعتراف کردند که این افراد پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شدند.

 

عزیزی از شهروندان خواست هنگام صحبت کردن با تلفن همراه، آن را به گونه‌ای در دست بگیرند که خارج کردن و قاپیدن آن به سادگی اتفاق نیفتد و از رها کردن آن روی میزکار و داشبورد خودروی خود اجتناب کنند.

 

وی گفت: شهروندان در صورت امکان در قسمت پیاده رو حرکت کنند و در صورت اجبار به عبور در قسمت سواره رو، خلاف جهت حرکت خودروها حرکت کنند تا دید کافی نسبت به وسایل نقله داشته باشند.

 

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*