۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7208
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :

ساماندهی، هدایت و خلاقیت اولویت های اصلی بنیاد شهید شهرستان ورامین است

ورامین – ابتکار ورامین: رییس جدید اداره بنیاد شهید شهرستان ورامین از فعالیت های این ارگان در سال جاری خبرداد و گفت: ساماندهی، هدایت و خلاقیت از برنامه های اصلی در اداره بنیاد شهید شهرستان ورامین است. به گزارش خبرنگار ما – امیر پورجوادی: ضمن ابراز خوشحالی در خدمتگزاری به مردم غیور و شهید پرور […]

ورامین – ابتکار ورامین: رییس جدید اداره بنیاد شهید شهرستان ورامین از فعالیت های این ارگان در سال جاری خبرداد و گفت: ساماندهی، هدایت و خلاقیت از برنامه های اصلی در اداره بنیاد شهید شهرستان ورامین است.

به گزارش خبرنگار ما – امیر پورجوادی: ضمن ابراز خوشحالی در خدمتگزاری به مردم غیور و شهید پرور شهرستان معنوی ورامین اظهارداشت: در نظر داریم طرح سپاس را به طور کامل به اجرا درآوریم این طرح درواقع طرحی است به نام خادم و مخدوم که ما خادم مردم هستیم و مردم ارباب ما؛ که در این طرح به دیدار خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان می رویم.

وی گفت: بنا براین است هر هفته کارکنان اداره بنیاد شهید ۵۳دیدار با خانواده ها داشته باشند.

پور جوادی اذعان داشت: در صدد هستیم تعامل خوبی را با ادارات شهرستان برقرار کنیم و مشارکت های لازم را از سوی آن ها جذب کنیم همچنین با راهنمایی های خوب مسوولین شهری بتوانیم خدمات خوبی را به خانواده های شاهد و ایثارگر ارایه دهیم.

این مسوول به گروه معتمدین معین اشاره کرد و گفت: جانبازان گروهی را بوجود آوردند به نام معتمدین معین که ۵ نفر از اعضای آن به عنوان مشاور فرماندار شهرستان انتخاب می شوند و با دیگرادارات مختلف ارتباط برقرار می کنند که پیگیر مشکلات خانواده های شاهد و ایثارگران هستند.

پور جوادی بیان داشت: پیگیری ورزش جانبازان در اولویت کار من است چرا که باید جانبازان را به سمت ورزش سوق دهیم با وجود مشکلات جسمانی جانبازان ورزش در بحث سلامتی آنان بسیار مهم است.

رییس اداره بنیاد شهید گفت: در نظر داریم در آینده هنرمندان و نویسندگان شاهد و ایثارگر را شناسایی کنیم همچنین شناسایی قرآن پژوهان در رأس کار قرار گرفته است که در این خصوص کتاب آموزش قرآن در خانه به خانواده های معظم شهدا و ایثارگر اهدا می شود؛ این کتاب با معنی به چاپ رسیده است و در پایان صد سوال در خصوص آیات قرآنی مطرح شده است که سطح علم قرآنی خانواده ها را بالا می برد.

پور جوادی وظیفه مهم اداره بنیاد شهید را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان دانست و بیان داشت: بنیاد شهید یک مرکز فرهنگی بحساب می آید که پیگیر فراهم نمودن بسترهای ترویج فرهنگ شهادت در بین نسل های جدید این شهرستان هستیم.

رییس اداره ی بنیاد شهید شهرستان ورامین اظهار داشت: برگزاری مراسم با شکوه شهدای ۱۵ خرداد، جمع آوری باقی مانده آثار شهدا، رسیدگی به نیازهای کارکنان، دعوت از مسوولین استان جهت دیدار با خانوادها و بررسی وضعیت مسکن خانواده ها از دیگر برنامه های مهم این اداره است.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*